אודות

Paradise Subs היא קבוצת פאנסאב ותיקה שהוקמה בסוף שנת 2010 ומתרגמת סדרות אנימה לעברית. הקבוצה דוגלת באיכות הוצאה מירבית על מנת שצופינו יהנו מחוויית הצפייה הטובה ביותר, בין אם הם מודעים לכך ובין אם לא. כמו כולם, לא התחלנו ברמה גבוהה – התרגום לא היה מהודק, התזמון היה מלא בבעיות, עיצוב דפוס לא מדויק וכו'… אך עם השנים, ניצלנו את הפלטפורמה הזאת על מנת ללמוד, לגדול ולהתפתח והיום אנחנו גאים להגיד שהוצאה שלנו אכן מספקת את חוויית הצפייה המירבית, ואינה נופלת ברמתה מהוצאות של הקבוצות הטובות ביותר בתחום. כמובן שכל חלק בהוצאה נעשה ב-100% על ידי חברי הקבוצה.

עם זאת, הסיבה שבכלל התחלנו והסיבה שאנחנו ממשיכים עד היום היא הנאה. אנחנו עושים את זה לכיף, כתחביב שאנחנו משקיעים בו המון שעות. אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים וההנאה הזו באה בעדיפות הראשונה – הרבה לפני צרכי הצופים. על כן, איננו מקבלים בקשות כגון "תתרגמו בבקשה את הסדרה הזאת" או "תעבדו מהר יותר על הסדרה ההיא". אמירות כגון אלו לא באמת משפיעות על מהלך העבודה שלנו, אנחנו ממשיכים בדרכנו ומתרגמים מה שאנחנו אוהבים ובקצב שלנו.

Paradise Subs הפכה עם השנים להיות גן העדן הקטן שלנו ♥

במידה ואתם רוצים לדעת עוד על הקבוצה ואיך הכל התחיל – אתם מוזמנים לבקר בעמוד הידעת שלנו.

במידה ואתם רוצים להצטרף ולעזור לנו במלאכה – אתם מוזמנים לבקר בעמוד הדרושים שלנו. שימו לב לקרוא היטב את הדרישות, ולפנות אלינו אך ורק אם אתם מרגישים שאתם עומדים בהן ומתאימים לקבוצתנו.

רוצים להיכנס לתחום הפאנסאב בלי קשר לקבוצתנו? מוזמנים לקרוא את המדריך שכתבתי: המדריך המלא לפאנסאבר המתחיל.

כמובן, אם יש לכם שאלות נוספות, אתם יכולים להסתכל בעמוד שאלות ותשובות או ליצור קשר עם המנהלת דרך הפרטים שנמצאים בסוף העמוד 🙂