מגרש השדים הכחול עונה 2 פרק 1

s02e01_1
שלום לכולם!

אכן כן, אתם לא מדמיינים, הפרק הראשון בעונה השנייה של אאו נו שוחרר סוף סוף! *כפיים סוערות*

על פרק זה עמלנו במרץ במשך כל שניה פנויה שהייתה מהרגע שהפרק יצא לפני שלושה שבועות, וכפי שבוודאי צפיתם, לא היו המון שניות כאלו.
אני מניחה שיהיה ניתן להבחין ברגע שתצפו בפרק – אבל שפכנו עליו את הנשמה.
באופן אישי, סיימתי את הפרק במשמרת לילה, אחרי שנתתי שעות מעצמי כדי להילחם עם עיצוב הדפוס שעשיתי, ולערוך את התרגום ולבדוק שכל דבר בפרק הזה יהיה הכי איכותי שאני יכולה לייצר.

אז אני רוצה להגיד דבר כזה:
אנחנו נשתדל כמה שאפשר לעמוד בקצב היציאה, אבל זה לאו דווקא יהיה אפשרי. המטרה היא שיווצר פער כמה שיותר קטן בין שידור הפרק לפרסומו אצלנו.
אבל בסופו של יום, לכולנו יש חיים עמוסים מחוץ לפאנסאב, ובאופן אישי – אני עושה פאנסאב קודם כל לכיף, ואחר כך בשביל הצופים, כך שאני לא חייבת כלום לאף אחד 🙂

אז שוב חשוב לי לציין, פרק זה נעשה בשיתוף עם קבוצת Anime Hoo (קישור) ולכן כל הפרקים מתויגים תחת השם "AHO no Paradise". כל הקרדיטים לאנשים הראויים נמצאים מובנה בתוך הפרק, אבל ארצה הפעם לציין אותם גם כאן למען תחילת הפרוייקט ולהודות להם על העזרה והעבודה הטובה.
תרגום: Chinpokomon
עריכה לשונית: Youkaidono
קריוקי: TsUNaMy WaVe
תזמון, עיצוב דפוס, בקרת תרגום/איכות: leeloo (אנוכי)

ועכשיו, לפרק עצמו!
אז הסבר קטן על מהלך האירועים של העונה השניה ביחס לראשונה:
בעונה הראשונה פרקים 18-25 היו פילר מוחלט, שום דבר ממה שקרה בהם לא מזכיר את מה שהיה במנגה. העונה השניה החליטה להתעלם מאותם פילרים ולהמשיך בקו העלילה המקורי והקאנוני שיש במנגה. (וזה הדבר הכי נפלא ומשמח שיש).
אבל!
העניין הזה טיפה מבלבל.
אז הפרק הראשון מתחיל כביכול ימים ספורים אחרי הקרב של רין מול אמאימון בפרק 15.
אזהרה: אל תקראו אם אתם לא רוצים ספויילרים או הסברים מקדימים לפני הפרק. מוזמנים לחזור לכאן אחרי הצפיה בו.
החרב של רין לא נשברה, הוא סתם איבד שליטה, הוא היה בהכרה מלאה לאחר הקרב, והחברים שלו הזדעזעו כולם מהידיעה החדשה. בדגש על שיאמי, שלא רצה לחבק אותו, אלא בכתה וצעקה עליו.
אם אתם גם רוצים לדעת איך רין חזר לעצמו שניה אחרי – מפיסטו תפס אותו, החזיר את החרב לנדן ודפק לו מרפק לראש שיתעורר ויתאפס על עצמו.
לאחר מכן גם סצנת בית המשפט נראתה קצת אחרת, מקווה שיראו את זה 🙂
אם אחרי זה משהו עדיין מבלבל אתכם, מוזמנים לשאול אותי כאן או בכל מקום שאתם יודעים למצוא אותי בו ^^

ועכשיו כשסיימנו עם החפירות, להורדות!

טורנט:
אנימה ביט
נייה טורנטס
הורדה ישירה:
מגה
צפייה ישירה:
אנימה ספין

תיהנו!!
לילו

0 תגובות ל“מגרש השדים הכחול עונה 2 פרק 1

 1. me 24/01/2017 / 14:22

  נכנסתי סתם כדי לראות ואז להגיד לעצמי שוב "לא נורא בטח יפרסמו בקרוב" ואז מצאתי את הפרק ועוד שנייה צרחתי בכל הבית
  תודהתודהתודהתודה אתם אדירים

 2. יובל 24/01/2017 / 14:37

  מדהים!
  הבלוג הזה והימים בהם אני מקבלת התראות בפייסבוק הם פשוט הפתעות קטנות שעושות את היום. אני בטיול ואמרתי שאני לא אחטא לסדרות בתקופה הז,ו אבל עכשיו אני אהיה חייבת לשבור את ההתחייבות שלי.
  לילו,
  המון תודה, העבודה שלכם מוערכת מאוד! ובהצלחה עם העומסים!

  • leeloo 24/01/2017 / 15:38

   איזה כיף לקבל תגובות כאלה. 3>
   (אאו נו בהחלט שווה לשבור התחייבות כזאת 😉 )
   תודה רבה!!

 3. יסמין 24/01/2017 / 21:59

  תודהההההה!!!!!!!!!

 4. מגרש השדים הכחול חיים שלי 25/01/2017 / 20:40

  יואו תודה רבה אני פתאום ניכנסת לראות אם יש משהו חדש ושראיתי את זה רציתי לצעוק מרוב היתרגשות תודה רבה תודה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111

 5. ג'יין 25/01/2017 / 21:14

  לילווווווווווווווווווווווווווווווו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  תודה לך ולכולם על הפרק!!!!!!
  אני מודה שהוא בהחלט היה מבלבל מבחינת קו העלילה….
  אבל עכשיו קראתי את ההסבר, אז זה הסתדר לי במוח…=)
  בהצלחה!!!

  • leeloo 26/01/2017 / 22:53

   שמחה שההסבר שלי עשה לך סדר בראש 🙂
   בכיף!

 6. NARUTO_KUN 26/01/2017 / 14:03

  תודה רבה

 7. נוי 28/01/2017 / 23:40

  לאחר כמה חודשים אולי כבר מעבר לשנה יצא לי סופסוף לצפות בפרקבפאסנאב הישראלי שממש נהניתי מבחינת העבודה שלכם ולא רק מהפרק עצמו
  באמת ישר כוח הלוואי שכל פרק בקהילה הישראלית יראה ככה… עוד לא הבנתי איך פאסט העיזו להשמיץ ולכתוב שהעבודה פה לא עוברת בקרה ובכלל נעשית בידי אדם אבל הם בחיים לא התקרבו לרבע מהתוצאה פה
  תודה על ההוצאה אני מפסיק לצפות באנגלית כי שווה לחכות קצת

  • leeloo 30/01/2017 / 22:33

   וואו, תודה רבה. באמת שאני מעריכה את זה ושמחה מאוד שנהנית מהעבודה שלנו 🙂

   • TsUNaMy WaVe 31/01/2017 / 21:43

    כל מה שהיא אמרה נכון אבל עדיין נפגעתי קצת חחחח

   • leeloo 02/02/2017 / 15:34

    די בטוחה שאם היא אומרת את זה, לא יצא לה לראות גם הוצאות שלך 3>

   • נוי 03/02/2017 / 17:29

    חחחח שבעת חטאי המוות זה הפרויקט האהוב עליי אבל כמו שכתבתי עברו כמה חודשים אולי שנה אז…
    כמו כן נהניתי מאוד מכמה פרויקטים בקאט אבל זה לא רלוונטי

   • leeloo 04/02/2017 / 21:05

    למה קאט לא רלוונטים?

  • Aviram22 09/02/2017 / 10:12

   "פאסט" לא אמרו, אני אישית אמרתי, ואמרתי את זה מכיוון שזה נכון, האומנם אני לא צופה כאן באאו נו, לכן לא אעביר ביקורת על הפרויקט הזה ספציפית, מבחינתי פרק שלא עבר תרגום, עריכה, ובקרת איכות , על ידי שלושה אנשים שונים לא ראוי לשחרור, הפרויקטים שלי לרוב עוברים פעמיים בקרת איכות, מתרגם שלא נותן לעורך לשוני לערוך לו את התרגום זה רק מראה על התנשאות, ואם הפרויקטים שלנו (בפאסט) לא מספיק איכותיים בשבילך בבקשה אל תצפה אצלנו, אני לא אוהב שכפויי טובה נהנים מהתוצר שלי. 🙂

   • leeloo 09/02/2017 / 16:44

    אז בבקשה, קח איזה פרק שאתה רוצה ותגיד לי אם הוא לא ראוי לשחרור.
    קדימה, כל פרק. קח ותן לי ביקורת.
    אני מחכה לזה 🙂 אשמח לדעת איך להשתפר 🙂

   • aviram22 10/02/2017 / 14:08

    אם היה לי זמן בכיף, אבל אין לי, אז בהזדמנות אחרת. 😉

   • leeloo 10/02/2017 / 15:32

    אחכה לזה בקוצר רוח ^^

   • נוי 12/02/2017 / 13:17

    חח טיפשון אני ממש לא צופה אצלכם וגם אמרתי לך את זה
    אתה מנסה להתחרות במובילי התחום ועוד חושב שיש לך סיכוי? אתה מודע לזה שאתה מעביר ביקורת על חברי צוות בקאט שלא משנה מתי איך לעולם לא תתקרב לזה… לא אתה ובטח שלא האתר הקטן שלך שמסתמך על ילדוד'ס שלמדו שלשום מביא עריכה ובטוחים שהם היחידים שעושים את זה

    לילו אין לך צורך להגיב לו בכלל. הידע שלו כל כך מועט שהוא לא יבחין אפילו בטעויות שלו מה שיגרום לו לחשוב שאחרים טועים
    הוא פשוט נורא עסוק בלשבת כל היום בצ'אט החנני שלו ולחיות בעולם הפנטזיה שהוא יצר ברשת עם חברים דמיוניים אז גם אל תצפו לביקורת

  • aviram22 21/02/2017 / 00:53

   כל מה שאתה אומר טוב ויפה, אבל העובדות מדברות בעד עצמן, רוב חברי הצוות בפאסט הם *מעל גיל 18* ואתה יכול לראות בעצמך כמה כניסות יש לנו ביום, המספרים מדברים 😉 אז די ברור מי מוביל פה, פאסט סאב היא הקבוצה המקצועית היחידה שיש בארץ נקודה, השאר סתם חובבנים, מעבר לזה אנחנו עובדים על המון פרויקטים בו זמנית ולא משחררים פרק מסכן פעם בחודש במקרה הטוב, קאט? צפיתי באחד התרגומים שלהם, ואת האמת זבל טהור זו המילה היחידה לתאר את זה, צפה בחטאי קרנשיין ( או איך שזה לא נקרא) מעבר לפרקים אני אישית גם משקיע בתוכן של האתר, וצ'אט של חנונים? אני נותן לצופים מענה הולם לכל בעיה ושאלה בצ'אט, זה למה אני על הצ'אט, אתה צעיר ב-100 שנים כדאי להגיע ולעשות אפילו 1% מהדברים שאני עשיתי, מה שאתה עושה פה זה סתם ללקק את הרגליים למישהי שאפילו לא מתייחסת אליך בתגובה, ועוד לעשות את זה באופן אנונימי? אתה פשוט בדיחה חחח, אולי תזדהה? לא, אתה לא תעשה את זה, כי אתה טרול לא מזיק, אז שיהיה לך אחלה חיים, אני הייתי אל הפאנסאב, ביי ביי~ 🙂

   • TsUNaMy WaVe 21/02/2017 / 12:13

    כניסות לא מראות כלום ושום דבר.
    יש לכם מלא כניסות כי אתם מתרגמים אנימות אצ'י והייפ. האנימות שמתורגמות באתר שלי זה אנימות שחברי הצוות אוהבים, מה לעשות שהן לא פופולריות.
    עוד סיבה למה כמות כניסות לא נחשבת – ל*רוב* הקהל הישראלי לא אכפת מרמת התרגום. ואם אתה מחפש הוכחה, לך לכל קבוצות השיט האמיתיות (שלא תטעה או משהו, אני לא אומרת שפאסט זה שיט, באמת שלא), ותראה שלא חסרים להם צופים שאפילו אף מצפים לפרק הבא למרות שרמת התרגום שם ברצפה (מדברת רק על תרגום, בלי להכנס לטייפ או אפילו לתזמון). בקיצור – זה לא משנה כמה כניסות יש לכם, זה לא מראה על שום דבר חוץ מהעובדה שאתם מתרגמים אנימות פופולריות ובקצב טוב (הקצב טוב זה יתרון, לא אומרת את זה בתור משהו רע).
    זכותך לחשוב שפרק צריך לעבור 3 זוגות או אפילו 10 זוגות עיניים. אבל כדי שהטענה שלך תשכנע אתה צריך לתת הוכחות. קדימה, לך לאחד מהפרקים האחרונים באתר שלי ותביא לי ביקורת. אה, אין לך זמן? יופי, אז אל תצפה שניקח אותך ברצינות אם אתה אפילו לא מנסה להוכיח את עמדתך.
    ושים לב שבכוונה ציינתי "אחד מהפרקים -האחרונים-" כי כל קבוצה עוברת תהליך של השתפרות, לכן זה לא חוכמה לבדוק דברים ישנים (למרות שאתה מוזמן, רוב הסיכויים שמה שתשמע זה "אתה צודק, אבל כבר שיפרתי את זה"). ועכשיו זה אותו דבר לגבי קאט. אישית לא צפיתי בחטאי קאשרן, אבל אני כן מודעת לזה שזה פרוייקט ישן, לכן לא נראה לי רלוונטי לשפוט אותם לפי זה.
    בקיצור, "אל הפאנסאב", הקבוצה שלי גם מוציאה הוצאות ברמה גבוהה וגם בקצב טוב. אז אין לנו 200 אנשים כמו בפאסט ואנחנו עובדים על מעט פרוייקטים במקביל, אבל זה ממש לא הופך אותנו ללא מקצועים. יש לך עוד משהו להוסיף?

   • leeloo 21/02/2017 / 13:49

    באמת לא רציתי להיכנס לזה, אבל הנני.
    אין לי שום דבר נגד פאסט סאב, השנים עושות את שלהן כשזה מגיע לשיפור איכות, ויצא לי לראות כמה דברים טובים שלהם.
    אבל אתה, מר "אל הפאנסאב", בא ומחליט שכל השאר חובבנים? הרשה לי לגחך.
    אני רוצה לראות אותך מוציא פרק לבד (כלומר, עושה את כל חלקי הפאנסאב, לפני שעורכים לך), מתה לראות איך זה ייראה.
    אתה שופט פה קבוצה ע"פ הוצאה מאוד ישנה שלה (חטאי קאשרן), הרי כולנו (ואני מתכוונת, כולנו) התחלנו נמוך, והשתפרנו עם השנים. אתה מביא נתונים מאוד לא רלוונטיים בכל הקשור ל"מקצועיות", כאשר לא ברור לי מה ההגדרה שלך למילה הזאת. ושלא תבין לא נכון, אני לא מורידה גם מערכם במידה מסוימת, זה פשוט לא רלוונטי לטענות שלך נגד קבוצות אחרות.
    מבחינתי מקצועיות זה איכות. במקצועיות אמיתית יש גם פאקטור של מהירות, ואני מודה, זה ממש לא הצד החזק שלי 🙂 ודווקא בגלל זה – אני לא מתפשרת על האיכות של הפרקים שלי. הם תמיד יהיו בסטנדרטים הכי גבוהים שאני יכולה לייצר.
    אבל להגיד שאני חובבנית? שליה חובבנית? שקאט חובבנים? לול. ויש היום עוד כמה קבוצות בארץ שאני כנראה לא מכירה מספיק טוב כדי לציין, שאני בטוחה שגם כבר לא חובבנים. אני רואה יותר ויותר אנשים שבאמת אכפת להם מאיכות, וגם יודעים לייצר אותה.

    בקיצור, Get off your high horse, אתה סתם עושה פדיחות לעצמך, ורק לעצמך 🙂

 8. גו 30/01/2017 / 17:41

  באיזה ימים אתה משחררים פרק?

 9. אני 07/02/2017 / 23:22

  מתי תעלו את הפרק הבא?

 10. hatahatsheli 11/02/2017 / 01:13

  רק חייב לומר שהשם "AHO no Paradise" פשוט קורע מכיוון שבעצם כתבתם "גן העדן של המטומטמים" חחחחח זה הרג אותי כשקראתי את זה.

  בקשר לפרק, תודה רבה על כל ההשקעה, אני אישית לא אצפה בעונה השניה בזמן הקרוב מכיוון שאני לא אוהב לצפות באנימה במרחקי זמן גדולים בין פרק לפרק, אבל אני מאמין שהמון צופים ומעריצים של הסדרה מתים עליך עכשיו בגלל שבזכותך ובזכות aho הם יכולים לצפות בפרק הראשון מהעונה החדשה של הסדרה הזו.

  טוב חפרתי מדי. תודה רבה לך ושיהיה לכם בהצלחה.

  • leeloo 11/02/2017 / 12:55

   תודה תודה, הברקה שלי 😉

   מבינה אותך לגמרי. אל דאגה, אנחנו נתרגם הכל ותוכל לצפות בזה ברצף, בתקווה לא הרבה יותר מאוחר מהשידור המקורי D: מנסים להדביק קצב מאחורי הקלעים.

   תודה 3>

   • סיסקון 12/02/2017 / 22:16

    יצא כבר פרק 5 או 6 של הסדרה ואת אומרת שאתם רוצים לשחרר לא הרבה אחרי השידור לא בקטע של להתלונן פשוט זה נראלי לוקח לכם לתרגם את זה הרבה זמן פשוט אבל מקווה שכן תעמדי בהתחייבות שלך

   • leeloo 14/02/2017 / 20:49

    חד הבחנה אתה.
    לוקח זמן, הכל יבוא בעיתו.

 11. אברהם 11/02/2017 / 19:10

  תקשיבי את צודקת במאה אחוז את לא חייבת לנו כלום עצם העובדה שאתם מתרגמים לנו אנחנו צריכים להודות לכם ולא אכפתי לי שיהיה פער קטן עם הפרקים והמון תודה על הפרק

 12. MMM 14/02/2017 / 19:33

  מתי יצא הפרק הבא?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *