אקדמיית הגיבורים שלי עונה 3 פרק 5

05_01

שלום לכולם!
אני כאן היום כדי להביא לכם את הפרק החמישי של בוקו נו הירו!

כן, אתם לא צריכים להגיד לי כמה זמן לקח, אני יודעת.
חייבת לציין תודה רבה לNitzan1309 שהתאים לי את הטייפ של השמות שחוזרים על עצמם, בלעדיו זה לא היה יוצא עכשיו.
מכאן אגיד לכם שזו הסיבה שהפרק הזה ושאר הפרקים מתעכבים/יתעכבו: הטייפ. מכיוון שאני גם ככה בפיגור, אני מעדיפה קודם לעשות את שאר העבודה אם אני יכולה לתת את הטייפ למישהו אחר. לא יודעת אם אתם מודעים לכמה קשה לתרגם את הסדרה הזו.
סיבה נוספת לעיכוב היא כמובן שהייתי ביפן 10 שבועות! בעצם מהרגע שהסדרה התחילה את השידור.

זה די מצחיק שבהתחלה אנשים אמרו לי "למה את מתרגמת? תיהני ביפן!" ואז אנשים התלוננו על הקצב, ואז אנשים סתם באו ואמרו לי שהעבודה שלי מיותרת.
There's just no satisfying you people.
אז אחזור ואגיד שאני עושה מה שטוב לי, ולא לכם~
אם אני רוצה לתרגם, אני אתרגם. ואם אני מתעכבת, אין מה לעשות. ושום דבר שתגידו לא ישפיע על זה.

קיצר, נעבור לקישורים:

אקדמיית הגיבורים שלי עונה 3 פרק 5
Torrent | Mega | Anime-spin

תיהנו,
לילו

 

65 תגובות ל“אקדמיית הגיבורים שלי עונה 3 פרק 5

 1. ???? 06/07/2018 / 14:56

  תודה, אמא

  • leeloo 06/07/2018 / 16:34

   בכיף, אדם שאני לא מכירה 🙂

 2. AltairChan 06/07/2018 / 15:04

  תודה רבה, לילו~
  כפויי טובה יהיו בכל מקום, עדיף להתעלם.
  הם לא שווים את הפסקה שכתבת 3:

  • leeloo 06/07/2018 / 16:35

   בכיף ^^
   ואני מניחה שאת צודקת 🙂 אני מקווה שזו תהיה הפעם האחרונה שאכתוב דבר כזה על פרסום של בוקו נו הירו ^^

   • Bokuno hero 27/01/2021 / 14:28

    מתי יוצא פרק 6

 3. esublaw 06/07/2018 / 15:17

  יאיי D: תודה רבה על הפרק ^^

 4. onepiecesub235535623 06/07/2018 / 16:15

  יש כמה טעויות תרגום שחוזרות על עצמן ואשמח שתתקנו והן:
  טצוטצו- טטסוטטסו
  מגנה זה בן, ורואים את זה כמה פרקים אחר כך כשהשתמש בתכונה שלו על עצמו וסומן כקוטביות שבנים מקבלים.
  אלו הטעויות הקריטיות שממש הפריעו לי והיו עוד כמה קטנות שפחות הפריעו אז התעלמתי מהן.
  אשמח שתתקנו

  • leeloo 06/07/2018 / 16:33

   אז אני אתקן אותך בחזרה:
   למה להשתמש ב"טסו" כשיש לנו בעברית אות שמבטאת בדיוק את הצליל הזה?
   זה כמו טסונאמי – צונאמי. טעות נפוצה של תעתוק מאנגלית 🙂

   ומאגנה טראנסג'נדרית מזכר לנקבה, מאושר ע"י היוצר. יש להשתמש בדיבור לגביה בלשון נקבה. תאמין לי חקרתי על זה, ולא רשמתי סתם 🙂
   (אגב fun fact נוסף: טורה גם טראסג'נדר, מנקבה לזכר. הוא פשוט עשה ניתוח, ומאגנה לא)

   בנוסף, גם אם אלו דברים קטנים, לא חייבים להתעלם מהם – אתה יכול לבוא ולהגיד לי ^^

   • Ken 07/07/2018 / 23:33

    אני לא רוצה להיכנס עכשיו לשיחות עמוקות על טרנסג'נדרים וכו'
    אבל טכנית, זה מין X מזדהה בתור מין אחר, לא באמת עושה אותם כזה.
    מאגנה הוא לא נקבה, הוא זכר. זה שהוא מזדהה כנקבה זה סבבה לו, אבל הוא לא נקבה, בלי קשר לעובדות, גם בסדרה עצמה, כמו שזה שמעליי ציין, כשמגאנה משתמש בכוח שלו שהוא מגנט, וכש"המגנט" הוא זכר אז אחרים נדחפים ממנו וכשהוא נקבה הם נמשכים, וכשמאגנה הפעיל את הכוח שלו ההילה הופיעה בצבע כחול כסימן לזכר ודחף אחרים ממנו, כשהכוח שלו הופעל על טוגה ההילה היית וורודה כסימן לנקבה ומשכה אחרים אליה.

    עכשיו אני לא יודע יפנית, אבל מכיוון שגם בתרגום באנגלית הם תרגמו את הדיבור אליו כלשון נקבה, אני מניח שגם ביפנית ככה הם מדברים אליו, ואם אכן במקור מדברים אליו בתור נקבה אז ככה זה צריך להיות מתורגם.

   • TsUNaMy WaVe 07/07/2018 / 23:45

    אבל בזה שאתה בורח מ"השיחות העמוקות" זה בדיוק הפואנטה שאתה מפספס. זה שביולוגית מישהו הוא זכר או נקבה זה משהו אחד, אבל אם הוא מזדהה בתור משהו אחר – המינימום בתור בני אדם זה להתייחס אליו כמו מה שהוא בוחר להזדהות. זה שיש לזה השפעה על הכוח שלו לא אומר שצריך לא לכבד אותו.
    אישית לא צפיתי בעונה ו/או בפרקים, אבל יפנית היא שפה מאוד לא ממוגדרת, ונדיר בכלל שיש כזה דבר "לשון זכר" או "לשון נקבה" בדיבור. מה שכן, אני מכירה את לילו ומכירה מקרוב גם את העבודה שלה בפרוייקט הזה – ועל כל דבר קטן היא הולכת ובודקת את היפנית. אז אני בטוחה שהיא לא תרגמה באופן שסותר את הדרך היפנית בה נאמרו הדברים.

   • Ken 08/07/2018 / 00:00

    Tsunamy Wave- כינוי גוף הולך לפי המין, לא לפי איך שאתה בוחר להזדהות.
    אין פה שום קשר ללכבד או לא.
    אם אתה זכר שמזדהה כנקבה אז שיבושם לך, אבל אני אדבר אליך בלשון זכר כי אתה ביולוגית זכר. זה לא מכבד שאתה תנסה להכריח אותי לדבר בצורה שונה ולהתנהג אליך כאילו אתה נקבה רק כי אתה רואה את עצמך ככזאת.
    זה כמו שאני אחליט שאני תרנגול ואכריח אותך להתנהג אליי כאילו אני תרנגול. ואגיד לך שאתה לא מכבד אותי אם אתה מוצא את זה הזוי או לא רוצה להתאים את עצמך לראיית העולם שלי או איך שאני מגדיר את עצמי.

    זה בדיוק על אותה הסאקלה.
    לשון זכר לזכרים ולשון נקבה ולנקבות.
    לעובדות לא אכפת מהרגשות של אף אחד.

    אבל באמת, כמו שאמרתי, אני לא רוצה להיכנס לזה, זה לא מתאים לפה ולא באמת קשור לכאן.

   • TsUNaMy WaVe 08/07/2018 / 00:11

    Ken – וואו, טרנספוביה במלא הדרתה (:
    אני רואה שאין עם מי לדבר. אז רק שתדע, אתה טועה. כמו שאני בטוחה שלא יפריע לך לכבד מישהו דתי ולא לאכול אצלו בייקון בתוך הבית, ככה אתה גם צריך לכבד מישהו שנולד בגוף הלא נכון לדעתו. זה שאתה לא מסכים עם דעתו, זה כמו שאתה יכול לא להסכים עם דרכי דת כלשהי. אתה לא מחליט למישהו איך הוא צריך לחיות את חייו. אף אחד לא מכריח אותך לכבד – אבל אם אתה לא מכבד, אתה פשוט asshole, פשוט מאוד. וזה שלילו *כן* בוחרת לכבד רק מראה כמה היא בן אדם טוב יותר ממך. אבל אתה לגמרי צודק – אני ממש לא מתכוונת להכנס לשיחות עם טרנספובים.

   • Ken 08/07/2018 / 00:20

    tsunamy- אני מודע שזאת ההתנהגות של רוב בני האדם ברגע שהם לא יודעים איך להתמודד עם עובדות- הם מתחילים פשוט לקרוא לאחר בשמות.
    אין לך מושג מה זה טרנספוביה, אבל העיקר להתחיל לתקוף כי אין לך מושג איך להתמודד עם הדברים שאמרתי.

    אגיד את זה שוב- לעובדות לא אכפת מהרגשות שלך.
    אין לי שום בעיה עם טרנג'נדרים, אני לא מפחד מהם או שונא אותם או מתייחס אליהם שונה מאשר לאנשים אחרים. אני פשוט לא אשנה את ההתנהגות שלי או את איך שנכון לדבר רק כי הבן אדם עצמו מגדיר את עצמו בתור משהו אחר.
    אני לא אוכל בייקון ליד בן אדם דתי, כמו שאני לא אוכל משהו ליד טרנסג'נדר שיבקש ממני לא לאכול את זה לידו, אין שום קשר בין הדברים.
    אבל אם בן אדם דתי ינסה לגרום לי להניח תפילין או להתפלל איתו או יגיד לי לא להשתמש בחשמל במקום ציבורי או משהו בסגנון אז התשובה פשוט תהיה לא.
    וזאת הנקודה, אין לי בעיה איך בן אדם מגדיר את עצמו, אבל שלא ייצפה ממני להתחיל להתנהג בצורה שלא מתאימה לי רק כי ככה הוא החליט.

    כמו שאגיד שוב, לדבר לבן אדם בכינוי גוף שלא תואם את המין שלו זה פשוט לא נכון.
    אני לא אדבר לזכר בתור נקבה רק כי הוא החליט שהוא נקבה, וההפך.
    אין לי בעיה עם אף אחד עד שהם מצפים ממני לשנות סדרי עולם ולהעמיד פנים על דברים שהם לא נכונים.

   • TsUNaMy WaVe 08/07/2018 / 09:45

    כל ההודעה שלך רק חיזקה את זה שאתה asshole, אז לא אוסיף הרבה. זכותך להמשיך להיות כזה ולא לדבר אל בן אדם כמו שהוא מבקש שידברו אליו. זכות לילו לכבד אנשים וכן לעשות את זה – זכותה. אתה לא חייב לצפות בתרגום הזה. מי שמפחד כאן הוא אתה. מה יש או אין למישהו בין הרגלים לא קובע מה הוא כן ומה הוא לא -חברתית ומגדרית-. אם אתה לא יודע מה יש למישהו בין הרגליים שלו, אני בטוחה שאתה תפנה אליו כמו שהוא מציג את עצמו. ואיזה קטע, אנשים לא הולכים ערומים ברחוב.
    עובדתית, לרוב האנשים אכפת מרגשות האחר (במיוחד אלו שהם לא טרנספובים. וכן, זה שאתה בוחר להתעלם מבקשה של טרנס שתתייחס אליו במגדר אליו הוא מאמין שהוא שייך זה חלק מההגדרה של טרנספוביה). זה שלך לא אכפת, סלאמתק. לא אומר שיש לך זכות להגיד שהדרך בה לילו בחרה ללכת היא טעות – כי היא לא.
    למה לבקש ממך לא לאכול בייקון זה בסדר? את זה אגב, לא הבנתי. כל הדוגמאות שבאו אחר כך נשמעו לי בדיוק אותו הדבר. אם אתה כל כך אנטי, למה שתעשה משהו שמישהו אחר מבקש ממך, רחמנא ליצלן? הרי זכותך לאכול בייקון מתחת לאף של מי שאתה רוצה, לא?
    אף אחד לא מצפה ממך לשנות סדרי עולם, הדבר היחיד שמבקשים ממך זה לכבד. לא רוצה לכבד? סלאמתק. אין לך זכות להגיד למי שכן מכבד שהוא טועה. כי לא רק שהוא לא טועה, הוא גם בן אדם יותר טוב ממך.

   • TsUNaMy WaVe 08/07/2018 / 09:54

    ואגב, אני ממש לא בעד הדת ואני חושבת שהדת היא כופה אחת ענקית.
    בגלל זה נתתי ספציפית את הדוגמא של *לאכול בייקון **בתוך הבית** של אדם דתי*. במרחב הציבורי לאף אחד אין זכות לבקש ממך משהו – גם לא להפסיק לאכול בייקון. כמובן שלאף אחד אין זכות לבוא *אליך* ולנסות לשכנע אותך להניח תפילין.
    וזה בדיוק העניין. טרנסים לא מחפשים אנשים ברחוב ואומרים להם "ד"א, אני טרנס, ואני ממש מקווה שתתייחס אלי כמו שאני רוצה!". לא. אם יצא לך להכיר אדם טרנס בד"א, אם הוא לא בשלב מוקדם של השינוי, רוב הסיכויים שבכלל לא יהיה לך מושג, ואלא אם הוא בעתיד ירצה לשתף אותך (אני בספק שמישהו ירצה לשתף אותך אבל), אתה כנראה גם ככה לא תדע. למה זה שונה בדיוק? כי אם הגעת למצב שאתה בחברת טרנס, הטרנס מעדיף להיות במקום שאנשים מקבלים אותו, כמו כל בן אדם בחברה. אתה מוזמן להציץ במכנסיים של כל הטרנסים, מבטיחה שברגע שתפנה אליהם לפי המגדר שהם לא שייכים אליו, הם לא ישארו בסביבתך הרבה זמן. לא שנראה שזה מפריע לך, אתה הרי טרנספוב~
    כשתבין שמין =/= מגדר, אולי סוף סוף תוכל להתחיל מה שכתבתי פה. מניחה שזה לא יקרה בקרוב.

   • Ken 08/07/2018 / 19:43

    tsunamy-
    לשון זכר\נקבה הוא לפי מין, לא מגדר. אם יש לך בעיה עם זה תפני לשפה העברית לא אליי.

    ההגדרה של טרנספוביה:

    trans·pho·bi·a
    ˌtranzˈfōbēə/
    noun
    noun: transphobia

    intense dislike of or prejudice against transsexual or transgender people.

    אני לא שונא אותם ואני לא משוחד נגדם ולא מחפש אותם ולא שום דבר, ולכן אני לא כזה.
    אתה יכולה להמשיך להגיד מה שאת רוצה, זה לא עושה אותך צודקת, עובדה זה עובדה והנה ההגדרה העובדתית למה זה טרנספוב, את כמובן יכולה להמשיך לטעון לכל השטויות שאת טוענת.

    וכמו שכבר אמרתי, אני פשוט לא אשנה סדרי עולם בשביל זה. וכן סביר מאוד להניח שאני לעולם לא אסתדר עם מישהו טרנסג'דנר, לא בגלל שאני מגעיל אליהם או שונא אותם, אלא פשוט בגלל שהם לא ירצו להיות לידי כי אני לא אסכים לשנות עובדות בשביל מישהו שהחליט שהעובדות לא מתאימות לו. זה הכול.

    ואגב את כנראה הבנת לא נכון, אני לא אמרתי שלילו היית צריכה לתרגם את זה אחרת, ההפך הוא הנכון, כנראה שפספת את החלק שבו אני אומר שהיא צריכה לתרגם לפי איך שזה נאמר, ואם בסדרה עצמה פנו אל מאגנה בתור נקבה אז ככה היא היית צריכה לתרגם את זה.

   • TsUNaMy WaVe 08/07/2018 / 20:35

    חחחחחחח השפה העברית היא לפי מין ולא לפי מגדר? אשמח מאוד שתביא מקור לזה. לשולחן יש בולבול? פעם אחרונה שבדקתי, לא. אבל שולחן זה עדיין לשון זכר. למה????? אני אגיד לך למה, כי המילה שולחן *ממוגדרת* להיות זכר. תמשיך להפיץ את השטויות שלך למי שמוכן לשמוע אותן.

    כל שאר מה שאמרת – שטויות כרגיל. זה שאתה לא מוכן לקבל את זה שאתה טרנספוב זה דווקא מאוד משעשע, תמשיך כך, אל תתן לי לעצור אותך.

   • leeloo 08/07/2018 / 20:37

    אין לי הרבה מה להוסיף חוץ מלחזק את צונאמי, אבל אדגיש לך משהו אתה לא מבין:

    השפה העברית לא דורשת ממך לקרוא לבנאדם בזכר כי יש לו, סלח לי, בולבול בין הרגליים. אתה הופך את זה לאיזו עובדה חד משמעית כשהיא לא. יש טראנסים רבים שאתה בכלל לא תדע שהם כאלה, או שלא תצליח לנחש בעצמך מה המין, או שתהיה בטוח שהם נקבה אבל בעצם פיזית זה אחרת. אתה תבדוק לכל אחד בתוך המכנסיים כדי להחליט מה הדרך הנכונה לפנות אליהם? מניחה שלא.
    עזוב, טראנס שעשה ניתוח. זה פתאום בסדר? כי יש משהו שונה בין הרגליים? למה כאלה שלא עושים ניתוח לא בסדר?

    זה שאתה לא "שונא" טראנסים וחושב שזה הופך אותך ללא טראנספוב, לא משנה את העובדה שאתה לא מכבד אדם כפי שהוא רוצה שיכבדו אותו, וזה הופך אותך למגעיל בעיניי, מצטערת.

    זה כמו בנאדם שמשנה את השם שלו, שם שניתן לו וכתוב בת.ז שלו. לרוב אתה לא תדע שנעשה שינוי, אלא אם כן הכרת אותו לפני. לא תכבד ותתעקש לקרוא לו בשם הקודם? אתה מגעיל. אז זו השורה התחתונה שלי, אתה לא קולט כמה מגעיל אתה יוצא עם מה שאתה אומר, וחורה לי לראות את זה בכלל.

   • leeloo 08/07/2018 / 20:43

    עכשיו, לגבי מאגנה: לא היה בינתיים שלב של פנייה ממוגדרת אליה (לכן לא, לא סתרתי את היפנית), אבל יש סיבה אחת פשוטה שצריך לפנות אליה כנקבה:
    היוצר אמר שהיא טראנסית ומוגדרת כנקבה. סוף סיפור.

    מעבר לכך שהכינוי שלה (מאג-נה) גזור מ"אחות גדולה", זה אפילו נכתב עם הקאנג'י הזה לעתים במנגה, מה שמאשר את זה לחלוטין. בנוסף, משהו שהוא לא עובדה, אבל צורת הדיבור שלה ושפת הגוף שלה מאוד מעידה על כך שהיא מתנהגת בצורה נשית ולא גברית כי זה מה שהיא מרגישה, זה מה שבא לה טבעי.

    אז בקיצור, מאגנה נקבה ואין פה שאלה אפילו.

   • Ken 11/07/2018 / 00:46

    אין פה בסדר או לא בסדר, ואני לא התווכח עם זה שאתם קוראים לי טרנספוב, או מגעיל.
    מי שנולד גבר לנצח יהיה גבר ומי שנולדת אישה לנצח תהיה אישה, וזה *עובדה* וזה *טבע* ו*ביולוגיה* תלמדו על הדברים האלה.

    ונכון, אני לא מסתכל מה יש בין התחתונים של אנשים, ויכול להיות מאוד שאני אדבר לטרנסג'נדר אישה בלשון נקבה, אבל זה יהיה כי אני לא אדע שהיא גבר, וברגע שאני אדע אז כמובן שאני לא אדבר בלשון נקבה יותר.

    כי נחשו מה, לעבור ניתוח שמוריד לך את האיבר מין, ולקחת הורמונים, ולהשתיל חזה, לא ישנה את העובדה שהמין שלך נשאר אותו דבר. ולא ישנה את זה שה- DNA שלך הוא של זכר, ושאתה זכר.

    וזה הכול.
    אם הייתי מחליט יום אחד שאני תרגנול כי ככה אני מרגיש, אנשים היו צוחקים עליי וקוראים לי משוגע, איך אני תרנגול הרי אני בן אדם, נשמע הזוי ואבסודרי נכון? זה בדיוק אותו דבר כמו להיות מין אחד ולחשוב\להרגיש שאתה מין אחר כשאתה בבירור לא, תרגיש איך שאתה רוצה אבל זה לא משנה את העבודה שאתה לא מה שאתה חושב\מרגיש שאתה.
    נ-ק-ו-ד-ה.

    אבל הצביעות חוגגת.

   • leeloo 11/07/2018 / 20:49

    אתה רק מוציא את עצמך יותר אטום עם כל תגובה, אבל אם אתה לא מתכוון להתווכח עם העובדה שאתה טראנספוב או מגעיל – אז לא אכפת לי יותר מהדעות שלך 🙂

    תיהנה מלהיות אדם חשוך.

   • מינללמ 24/07/2018 / 23:22

    צונאמי את צריכה להתבייש בעצמך בכל פינה שמישהו לא מסכים עם הדעות שלך את תוקפת ומנסה לרדת על אותו בנאדם כאילו הוא שפל ואת מעליו. התנשאות מסריחה וחסרת תוכן
    גם אם הוא הומופוב או ווטאבר (שהוא כלל לא על פי השיחה אלא רק לא מבין משהו שאת כן) אין סיבה לרדת לפסים אישיים כדי לחזק את הדעה שלך, איזה התנהגות בוטה ועוד את עקרונית בחורה… קצת קלאס לא יזיק יברברית
    וזה לא שאת טועה בנקודה שלך, להפך אני גם חושב שאדם בוחר מה להיות ועל פי זה צריך לכנות אותו ברגע שהוא מבצע שינוי מין ולא להחזיר אותו אחרוה, אבל יש דרך וגישה להסביר ואם את לא מסוגלת תוותרי על להכנס לשיחות בכלל, כי להגיע למסקנה שבנאדם שלא מצליח להבין משהו הוא "חשוך, חסר אמפתיה, מגעיל, לא אנושי, וככל הנראה לא יהיה אהוב" רק מראה כמה את בעצמך כנראה כזו

   • TsUNaMy WaVe 25/07/2018 / 16:25

    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח טוב אחי. אין ספק שלא קראת את התגובות, ובנוסף גם החלטת לפרש את מה שכן קראת בצורה הכי נוחה לך כך שאני אצא כל כך רעה ואיומה (: מקווה שנהנת מזה (:
    לפני שאתה מטיף לי להתבייש בעצמי, קודם תזדהה ותגיב עם כינוי נורמלי ואל תהיה כזה חכמולוג מאחורי המקלדת והאנונימיות. צר לי, לא רואה סיבה לקחת ברצינות מישהו שקורא לעצמו "מינללמ".
    ועוד משהו – הוא הבין טוב מאוד. והוא בכוונה לא מוכן להתייחס לאנשים טראנסים במגדר שהם מעדיפים, אלא הוא מתעקש להתייחס אליהם לפי המין הביולוגי שלהם. וכן, זה להיות טרנספוב. זה שאתם חושבים ש"טרנספוביה" זה רק פחד, ושזה לא מושג שהתפתח זו בורות בצד שלכם לא בצד שלי.

   • מינללמ 31/07/2018 / 22:40

    לא אני הוצאתי אותך איומה… אלא את. אין לי מה ליהנות ממעשים של אחרים
    ולא כפרע אני לא מתלהב מכל נושא המקלדת, להזדהות? אני חושש שגם לך לא קוראים גל צונאמי אז אל תרגישי כלכך נוח באתרי פ4נסאב כאילו מדובר בבית השני שלך. שנינו אנונימיים רק שאני לעומתך לא מקדיש מחשבה לכינוי חד פעמי אז תנחתי קצת חמודה למה "גבר" לא יצאת מההודעה הזאת. את מוזמנת להתעלם אם את מרגישה שיורד לך מהכבוד הוירטואלי שלך לדבר עם ניק מחורבש חח
    ושוב כמו שצוין עצם זה שהוא מכנה אדם על פי מגדר ביולוגי מולד לא מעיד על פוביה מסוימת או שנאת האחר, אלא על בורות מסוימת שזה בסדר כי מתישהו האסימון יפול

   • TsUNaMy WaVe 03/08/2018 / 09:05

    אולי לא קוראים לי גל צונאמי אבל תאמין לי שיודעים בדיוק מי אני. ואם אתה לא היית כל כך עצלן ורק מחפש איפה למצוא נקודות תורפה בתגובה שלי, עם טיפ-טיפה מאמץ אפילו היית יכול למצוא את הפרופיל שלי בפייסבוק (שמכיל את שמי האמיתי) בעזרת הכינוי הזה. אז אל תנסה להוציא אותי צבועה, כי ככה אתה רק מוציא את עצמך טיפש. וגם מוכיח שאתה פחדן. מפחד לשים כינוי נורמלי? אני בטוחה שאתה מגיב בעוד מקומות באינטרנט ואתה כנראה לא רוצה שיקשרו אותך לתגובות טיפשיות שמגנות על טראנספובים. כן, זה בהחלט מביש. פשוט לא היית עושה את זה מלכתחילה והסיפור היה נגמר~
    אז לא, אין לי מה להגיב לך יותר. מוזמן להמשיך לנסות להוציא אותי רעה, זה מה שכל מי שלא נוח לו עם מה שיש לי להגיד עושה. זה לא חדש. אף טענה לגיטימית אתה והם לא מעלים אף פעם (:

   • leeloo 03/08/2018 / 14:14

    יפה שאתה מנסה להוציא רק אותה רעה כשתמכתי בה ואמרתי בדיוק את אותו הדבר 🙂
    לא מבינה מה אתה עושה פה ולמה אתה יוצא על אישה שבסך הכל אמרה את דעתה, ובאתר *שלי*, מזכירה לך. נראה שאתה מכיר אותה ממקומות אחרים ולחלוטין באת לפה עם איזה רושם מוטעה עליה, אז אני אומרת שאם יש לך עוד משהו רע להגיד עליה פה לגבי אופי הדיון – אתה מוזמן להתחפף מאתרי לפני שאתה חושב על להגיב 🙂

    "ושוב כמו שצוין עצם זה שהוא מכנה אדם על פי מגדר ביולוגי מולד לא מעיד על פוביה מסוימת או שנאת האחר, אלא על בורות מסוימת שזה בסדר כי מתישהו האסימון יפול"
    לא הייתה פה בורות. היה פה מישהו שיודע מה זה, ובוחר באופן מוחלט להתעלם ולא לכבד את האחר. איך אתה היית קורא לדבר כזה?
    אני קוראת לזה, ברמה הכי בסיסית, גועל נפש.

   • מינללמ 03/08/2018 / 15:50

    העובדה שאת מקבלת בלי סוף תגובות שנאה ותוקפנות מוכיחה עד כמה הרוב חושב ככה. לבוא ולהאשים את כל העולם ולחשוב שאת נקיה זה המעשה הכי טיפשי שקיים "כולם מפגרים חוץ ממני אני מושלמת" את פשוט בנאדם עלוב שקצת חי בסרט באינטרנט. ולא, העצלנות שלי לא מעידה על טפשות אלא על חוסר התעניינות מוחלטת כאילו מי את שאכנס לבדוק איך קוראים לך באמת, את גם די משוכנעת שאת איזה סלב?… כי לא חסר מושפעים שמחפשים לעשות שיימינג באינטרנט, אז מי את בדיוק? אדם פטתי מתלהב ומתלהם באתר וורדפרס לאנימות. את כזאת יצורה ומושפעת שזה פשוט דורש לשים לך את האמת בפרצוף יאנטיפטית מסריחה

    וללילו- העובדה שהוא מתעלם מבחירה נגרמת עקב חוסר הבנה מלא בנושא, עובדתית הוא לא מכיר באדם שמשנה את עצמו חיצונית ורגשית למגדר אחר, וזה שהוא נתן את עצמו כתרנגול מוכיח שהוא לא ירד לשורש העניין ויש איזשהו קצר בדרך שמונע ממנו להבין את הנושא כמו שאר האנשים

   • TsUNaMy WaVe 03/08/2018 / 16:02

    גילית שטעית לגבי הכינוי אז עברת לקללות וכינויי גנאי? מי הפתטי מבינינו? לול.

   • מינללמ 03/08/2018 / 17:45

    עדיין את
    ועל פי התגובה הזאת אני מבין שנפגעת כי שמו מראה לברבריות שלך חחחח
    אוי העולב

   • leeloo 03/08/2018 / 18:24

    לא יודעת מה יש לך, הוא הבין טוב מאוד מה הוא אומר. הוא *בוחר* לא לכבד, כי הוא עם הדעה המוזרה שלו לא חושב שזה נקרא לא לכבד.

    ואתה מתחיל מאוד להגזים עם האנטי שלך כלפי צונאמי, וזה מאוד לא מוצא חן בעיניי. אתה לוקח את דבריה ומעוות אותם בצורה פשוט הזויה.
    "העובדה שאת מקבלת בלי סוף תגובות שנאה ותוקפנות מוכיחה עד כמה הרוב חושב ככה."
    איזה רוב, בדיוק????
    מעבר לזה שאנשים שכל מה שאכפת להם זה לכתוב תגובות שנאה תוקפניות כלפי מישהי באינטרנט כשזה בכלל לא קשור אליהם, זה דווקא מראה כמה משעמם *להם* בחיים.
    אוי, אופס, זה אתה.

   • TsUNaMy WaVe 03/08/2018 / 18:35

    חחחחחחחחחחחחחחח אל תחמיא לעצמך, אני לא נפגעת מפתטיים שמתחבאים מאחורי כינוי מטומטם ובאים לרדת על אנשים באתרים אקראיים באינטרנט וחושבים שהם גברים מזה. אבל תמשיך להגיב, אתה משעשע אותי וממשיך להביך את עצמך (: בינתיים אני רואה שמגיבים כאן רק לטובתי ולא ההפך~

   • מינללמ 03/08/2018 / 20:28

    אני- טוען שמלא שונאים אותה על הדיבור הזה.
    צונאמי: זה מה שכל מי שלא נוח לו עם מה שיש לי להגיד עושה. |זה לא חדש.|
    *הרוב פה מגינים עלי>בפועל אחת (לילו ככל הנראה חברה יחידה)
    את גם פחות חכמה ממה שאת חושבת שזה כבר עצוב חחחח ממשיכה עוד ועוד לנסות להוציא אותי קטן כי על הזין שלי כינויים של אהבלים באינטרנט ולא מוכן להקדיש לזה מחשבה. אוי אוי אני הייתי שיהיה לך בהצלחה בחיים את זקוקה להם (תעזבי קצת את המקלדת זה יעשה לך טוב) להית

   • TsUNaMy WaVe 03/08/2018 / 22:28

    בשיחה של שלושה אנשים, שניים נגד אחד זה הרוב. צר לי לפוצץ לך את הבועה, אתה הטיפש מבינינו (:
    זה שאתה באת אליי עם דעה קדומה כמו הרבה אחרים, זו עדיין אמת. וזה שאתה מתחבא מאחורי כינוי טיפשי ואנונימי דווקא אומר המון מאוד עליך, ואתה כנראה מודע לזה ולכן אתה מחליט לשחק אותה מזלזל בנושא ולברוח (:
    להתראות, תשדל לפחות לקנות פופקורן טעים לסרט שאתה חי בו~

   • papa bles 05/08/2018 / 13:51

    עדיין לא הגדירו צורת התיחסות לטרנסגנדרים בעברית (אולי בגלל התנך). למרות שיש הגדרה ברורה למין ולטרנסגנדר. זה סוג של אזור אפור, ופנייה בצורת זכר או נקבה לא משנה. ולכן הבחור צודק. לפחות ככה אני רואה את זה.
    בכל מקרה תודה רבה על התרגום. ושכולם יבינו עברית שפה קשה!

   • leeloo 05/08/2018 / 15:43

    מה לכל הרוחות אפור בבנאדם שמבקש ממך לפנות אליו בלשון זכר??? או בלשון נקבה???
    למה צריכה להיות "התייחסות" מיוחדת לזה????
    בשביל טראנסג'נדרים, פנייה בזכר או בנקבה *ועוד איך* משנה, כי הם מרגישים משהו אחד כשאתה וחבר שלך מתעקשים לפנות אליהם כמשהו אחר, כי הם נולדו ככה.
    אז מספיק לדבר שטויות.

   • papa bles 05/08/2018 / 22:51

    מי זה חבר שלי? לא הבנתי. סה"כ הגבתי את דעתי על הנושא.
    אני מסכים שצריך לכבד כל אחד. זה כמו שיש גבר שנראה נשי ונדבר עליו בלשון נקבה. זה פשוט לא מוסרי. אני רק אומר שבעברית כמו בעוד הרבה שפות בעולם לא נתנו הגדרה תכלס. שמעתי לדוגמא שיש שפות שעשו עוד מין נפרד (נראה לי לא הגיוני, אבל לפחות התיחסו לזה). בגלל שההגדרות סותרות ועברית מעדיפה זכר אז זו דעתי.
    אם את שואלת אותי איך הייתי מתרגם, הייתי עושה אותו דבר כמוך כי זו כוונת היוצר. למרות שזו טעות.(לפחות לפי הידע שלי).

   • leeloo 05/08/2018 / 23:33

    אבל…. אתה מדבר שטויות….
    למה צריך התייחסות מיוחדת בשפה העברית למישהו שעבר מלהיות נקבה ללהיות זכר, ורוצה להיקרא כזכר?! יש התייחסות. הוא זכר. נקודה.
    הבנאדם שאתה "מסכים איתו", אמר שגם אם מישהו שנראה נקבה יבקש שיפנה אליו בלשון זכר, הוא יסרב בכל תוקף ועדיין יקרא לו בלשון נקבה. עם זה אתה מסכים? זה אפור? תסביר לי בבקשה.

    אתה אומר שהיית מתרגם כמוני *למרות שזו טעות*.
    לא, זו לא טעות, ילד. זו הצורה הנכונה לפנות אליה. היא. נקבה. סוף. דיון.

   • papa bles 06/08/2018 / 12:26

    חבל שאת מנסה להקטין אותי. בכל מקרה אתעלם מזה ואענה על השאלות.
    לכל שם בעברית יש שייכות למין (שולחן-זכר. צלחת-נקבה) בדומה גם המילה טרנסגנדר צריכה שייכות.
    גבר ששינה את המין שלו הוא טרנסגנדר או טרנגנדרית?
    להגיד את האמת אני לא יכול לענות על זה כל כך מהר, אם בכלל. מבחינה לשונית זה נראה לי מסובך. בגלל זה אני צריך הגדרה רשמית. (לא מצאתי באף מילון או באקדמיה ללשון)
    המושג טרנסגנדר או שינוי מין חדש בכל העולם ואני לא מצליח לחשוב על עוד דוגמא שיוצרת בעיה דומה. בנוסף על כך שיש ניגוד להגדרה של מין (תלוי האברי הגוף) אני קורא לזה אפור. ובגלל שעברית מעדיפה זכר נכון לפנות לטרנגנדר/טרנסגנדרית בלשון זכר. (מילה מלעז שאין חשיבות למין שלה).

    אשמח אם תתקני אותי. כי כמו שאמרת "תאמין לי חקרתי על זה, ולא רשמתי סתם :)"

    לגבי אותו אדם, לא ראיתי איפה הוא אמר את זה. בכל מקרה, להתייחס למישהו באופן שהוא לא רוצה שהתייחסו אליו ולמרות שהוא ביקש ממך מבחינתי זה התרדה, וזה לא חוקי.

    השאלה היא מה נכון מבחינה לשונית ומה נכון לתרגום. ככה אני רואה את זה.

   • leeloo 06/08/2018 / 13:54

    אבל כל מה שאתה כותב כאן, לא קשור כלל על מה שדובר. בגלל זה אני רואה את זה כהר של שטויות.

    זה באמת כל כך משנה האם השייכות של המילה עצמה, טראנסג'נדר, היא זכר הוא נקבה? זו מילה לועזית. מילה שבלעז, אין לה שייכות מסוימת. אבל כן, בעברית שמעתי אנשים שאומרים "טראנסג'נדרית" אם המין אליו השתנו הוא נקבה.
    אבל שוב – זה לא משנה, כי זה עניין פשוט: האם האדם מולך רוצה להיקרא כזכר או כנקבה. ז-ה-ו. אין פה משהו אפור, אין פה משהו לא מוגדר. זה עד כדי כך פשוט. מה זה פאקינג משנה מה יש לאותו אדם בין הרגליים? ברצינות.
    הדבר הלא פשוט היחיד כאן הוא שאנשים מסרבים להכיר בזה ולקבל את זה, כי זה מוזר להם מדי. אבל איך, בנאדם שנולד כזכר, מרגיש נקבה? לא ברור להם. וואלה, לא צריך להזדהות כדי לקבל ולהכיל ולכבד. וזה רק אותם אנשים שהופכים את זה לכל כך לא פשוט.

    מה שכתבתי "תאמין לי חקרתי על זה, ולא רשמתי סתם :)" זה לגבי מאגנה. חקרתי, מצאתי מקום בו היוצר בעצמו אומר שהיא טראנסית מזכר לנקבה. זהו. סוף סיפור. פ ש ו ט.

    ואני אפילו אצטט אותו בשבילך, בתגובה השניה שלו:
    "אם אתה זכר שמזדהה כנקבה אז שיבושם לך, אבל אני אדבר אליך בלשון זכר כי אתה ביולוגית זכר. זה לא מכבד שאתה תנסה להכריח אותי לדבר בצורה שונה ולהתנהג אליך כאילו אתה נקבה רק כי אתה רואה את עצמך ככזאת."
    לפי מה שכתבת, לא נראה שאתה מסכים איתו, אז חבל שאמרת שכן כי זה רק עצבן אותי. כי זה להיות גועל של בנאדם.

    מה נכון לתרגם ומה נכון מבחינה לשונית מוגדר לפי מה נכון על הדמות נקודה. הסברתי את זה כבר כאן, ובתגובות קודמות, ואני לא אחזור על זה.

   • papa bles 06/08/2018 / 16:41

    הבנתי… כמובן שאני לא מסכים איתו על הכל אלא חלקית. אני לא קראתי את כל התגובות, בשלב מסוים הם כבר לא היו קשורות לנושא.

    לשפה יש חוקים ברורים. שעדיין לא מכבדים חצי(?) מהטרנסגנדרים. לפחות ככה אני רואה את זה לפי מה שאמרתי קודם. אם את יכולה להוכיח לי אחרת אשמח.
    את כתבת "השפה העברית לא דורשת ממך לקרוא לבנאדם בזכר כי יש לו.."
    ,זה המקום היחיד שמצאתי התיחסות לנושא. על פי פירוש המילה "זכר" בכוונה של בני אדם, זו אכן הדרישה בנתיים. אם תוכלי לפרט למה התכוונת.

    בדיבור יומיומי לא תמיד מקפידים על כל החוקים האלו, וזה בסדר.
    דוגמא נוספת לאי הקפדה היא שלמרות שעברית סקסיסתית לפי החוקים הברורים שלה, יש אנשים שבוחרים לדבר בלשון נקבה (פמנסטיות למשל).

    ותרגום צריך להיות קרוב יותר לשפה המדוברת מאשר לספרותית. ולכן תרגמת מעולה.

  • ... 07/07/2018 / 01:04

   יש שם בעיות נוספות, אבל חפיף. הוצאה לא צריכה להיות מושלמת וגם אף פעם לא תהיה מושלמת.שים לב, אני לא אומר שמותר לטעות הרבה ולהתעלם מזה! רוב ההוצאות הן שיט סאב. של לילו מדהימות. אנצל זאת לכתוב לך תודה רבה על ההשקעה, לילו.

   • leeloo 07/07/2018 / 11:18

    תודה רבה 🙂

    ואם יש בעיות, אני עדיין תמיד שמחה שמציינים אותן! באותה מידה יכולתי להסכים עם האדם הזה על ההערות שלו ובאמת לתקן.
    וגם אם זה דבר קטן, יכול להיות שזה משהו שיכול לחזור על עצמו במקרים אחרים, ואם זה באמת דורש תיקון – אני אלמד מזה.

 5. יש! עוד פרק של - אקדמיית הגיבורים שלי עונה 3! 06/07/2018 / 16:37

  תודה רבה! 🙂

 6. האיש המוזר הזה 06/07/2018 / 16:55

  תודה רבה~!
  היה שווה את הסבלנות!

  • leeloo 07/07/2018 / 11:19

   שמחה ממש לשמוע 3> בבקשה!

 7. טל דרעי 06/07/2018 / 18:20

  קחי תזמן הכל טוב את לא חייבת כלום לאף אחד ועצם העובדה שאת מתרגמת מראה שאת אישה טובה ותורמת אז תודה ! { ושלא יגרמו לך להרגיש אחרת 😉 }

  • leeloo 07/07/2018 / 11:19

   מעריכה את זה מאוד. תודה רבה ^^

 8. יובל 06/07/2018 / 20:11

  יאה, איזה כיף ^^
  תודה לילו!
  איך היה ביפן? אפשר לשמוע קצת על חויות והצעות?

  • leeloo 07/07/2018 / 11:20

   בכיף!
   ולול, 10 שבועות אי אפשר לתקצר או סתם ככה להתחיל לספר דברים~
   אם אתה צריך הצעות, יכול לבוא אליי בפרטי. יודעת להמליץ בעיקר על דברים בקיוטו/אוסאקה~

 9. כוס 06/07/2018 / 20:36

  מלא פעמיםצחשבתי על הנושא הזה
  סתם נגיד natsu מפיירי טייל היית רושמת נאצו?

  • leeloo 07/07/2018 / 11:23

   אז אני טיפה אתקן את עצמי מהתגובה הקודמת בה נשמעתי מאוד "נחרצת", שזו טעות לחשוב שEITHER ONE זו טעות.
   כלומר?
   במקרה של טצוטצו, אם אני אכתוב טטסוטטסו זה מעצבן ומפריע כי יש עוד ט' לפני כן, אז אם יש לי אופציה לפתור את זה עם אות אחרת בעברית ולהפוך את השם ליותר כתיב/קריא/נוח, למה לא?

   במקרה של נאטסו או טסונה מריבורן, אין את זה ולכן אפשר לתעתק ככה.
   מכיוון שהתרגלנו לזה, יהיה מוזר לכל אחד כמעט לראות שכתוב "נאצו" או "צונה", אבל בתאכלס, זו עדיין לא טעות, וזה אפילו קצת נכון יותר, ונתון לבחירת המתרגם/העורך.
   כנראה שאני לא אעשה את זה איתם ט'ו.

 10. alexgreyjoy11 07/07/2018 / 06:46

  תודה לילו!! אל תעבדי קשה מדי! כבר צפיתי בפרק אבל אצפה בו שוב עם התרגום שלך 🙂

  • leeloo 07/07/2018 / 11:25

   בבקשה!
   וואו איזה כיף זה ^^

   ואני תמיד עובדת במידה שטובה לי באותו רגע ^^

 11. סתם אחד שמעריך את פרדייס 11/07/2018 / 16:36

  נייס, כמו תמיד לילו ההוצאות שלך מדהימות.
  אבל לדעתי את באמת צריכה לעבוד על דברים מתי שנוח לך.
  יש קבוצה של אנשים שאומרת לך את זה.
  ויש קבוצה אחרת של טיפשים שלא מודעים לכך שיש לך חיים.
  זה התחביב שלך, ההוצאה שלך, והזמן הפנוי שלך, זה מרגיש לי שאת ממש לחוצה לסיים את ההוצאות(תקני אותי אם אני טועה), אז אמממ לדעתי את לא צריכה להיות.
  בכל אופן תמשיכי בהוצאות המדהימות שלך כמו שאת תמיד עושה:)

  • leeloo 11/07/2018 / 22:36

   קודם כל, תודה רבה 3> תמיד מעריכה מאוד תגובות כמו שלך ^^

   אם הייתי לחוצה כל כך יכול להיות שהייתי מתקדמת הרבה יותר ^^
   לכן אני באמת עובדת על זה מתי שנוח לי, ולא כשאני צריכה להכריח את עצמי.
   כן יש בי רצון מאוד גדול לסיים, ושלא ייקח לי יותר משנה לעשות את זה, אבל זה לא צריך להדאיג אותך ^^

 12. ניק 24/07/2018 / 15:25

  מתי יצא ריבורן ?

 13. aa 31/07/2018 / 14:20

  לא עדיף שתעבור למשהו אחר? squirrel-sub כבר מתרגמים את הסדרה והם כבר בפרק 15 (סליחה שלא ראיתי אם שאלו אותך את זה כבר)

 14. NARUTO_KUN 01/08/2018 / 13:43

  תודה רבה
  ^_^

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *