[הכרזת פרויקט] – יום הולדת שמח לאחת והיחידה, לילו!!~

היי, כאן אוטושיגאמי מעז בחוצפתו לנצל את הגישות שלו לאתר של לילו כדי להודיע חגיגית על היום המיוחד, המרגש והנפלא של ראש הצוות, הפאנסאברית והבחורה הנפלאה והמיוחדת הזאת שבזכותה, בגללה ובאשמתה כולנו כאן היום באתר או בשרתי הדיסקורד – הלא היא לילו, שחוגגת היום יום הולדת 25! D:

אז, מה יום הולדת שווה אם הוא מסתכם בחבר צוות אחד שפותח פוסט באתר? התשובה היא שהוא לא שווה, ולכן אני שמח להציג אחרי צי של ברכות, הפתעות וגם מתנות שכולם ניתנו מאת המון אנשים שונים מתוך אהבה חמה לילדה המיוחדת הזאת, שכל כך מגיע לה להיות מאושרת ולקבל את ברכתכם ביום הנפלא הזה!

רק סיפור רקע קצר לפני כן. עם כמה שהייתי רוצה להתייהר ולקחת את הקרדיט על העסק הזה לעצמי, עליי לתת את הכבוד למיזם לבחורה היקרה דבורה. הכל התחיל כשהיא פנתה אליי ורצתה ליזום הפתעה עבור יום ההולדת. השתלשלות אירועים גרמה להשתלשלות אירועים, והנה אנחנו כאן – גם עם פוסט ברכות וגם עם מתנות מיוחדות אותן לא אספיילר כאן עד אשר תקבלי אותן לידייך.
אז לילו, הכבוד, התודה וההערכה מגיעות ליוזמת, שהיית כה חשובה לה עד כדי שהיא תבוא במאמץ שמאוד לא אופייני לה ותדחוף את כל מה שתראי פה היום. הייתי אומר לך להעריך, אבל אני מכיר את לילו ויודע שאת התודה הנרגשת את תמסרי לה בפרטי כמו שרק את יודעת (;

אז… נתחיל בברכות?
קדימה 3:


אם אני כבר חצוף, אקח לעצמי את הזכות להיות הראשון שמברך. אז ממני אלייך חברתי היקרה~

ובכן, אתוודה קודם כל שאני כותב את הברכה אחרון, אחרי שהפוסט הזה מוכן, אחרי שראיתי את כל ברכות האחרים, אחרי שכבר יום ההולדת שלך בתכלס התחיל. הסיבה לכך היא שפשוט אין לי מושג מה לומר, וכשאני חושב על איך לברך את האדם המיוחד הזה שנקרא לילו, ובפרט כשאני צריך לעשות את זה בפורום ציבורי, אני פשוט מרגיש ששום מילה לא תעביר את מה שהייתי רוצה לומר… אז אתחיל לפתוח את הלב ונראה יחד מה ייצא חח…
אני רק מקווה שזה לא ייצא אישי מדי, אני מכיר את עצמי כשאני "נאבד בכתיבה" וזה עלול לקרות. אם הגזמתי מוזמנת להעיר לי~

אז… אין כמעט אנשים כמוך שיודעים כמה עברתי ומה אני נוטה לחשוב על קשרים בין-אישיים, ובכל זאת, כשאני חושב עלייך, אני חושב על אדם כל כך חיובי ומדהים שהוכיח לי שוב ושוב מה המשמעות וכיצד ייתכן שקיים חבר אמת, כזה שבאמת יעמוד לצדך, ילווה אותך וישפוך אור לחיים שלך במשך שנים כה רבות. אדם כזה שלא תוכל לוותר עליו לעולם, וגם אחרי כל הפגיעות והכאב שעברת, הוא יוכיח לך שמגיע לו מקום בלב שלך.

את האדם הזה בשבילי, וביום ההולדת של החברה הכה יקרה לי, אני רוצה לאחל לך שאותו האור הזה שגירש כל כך הרבה מהאפלה שלי עד היום, ה"זוהר" הזה שלך – לא ייפסק לעולם. הזוהר שבשמחת החיים שלך, האור שבחיוך שלך, האש שבתשוקה שלך להגשמת החלומות שלך באופן כה מעורר השראה – דברים שחפרתי לך עליהם מספיק שאני כה מעריץ אותם בך.
תמיד הייתי מכנה אותך "פרח שמור היטב", אך הפרח הזה עבר כמה טלטלות בשנים האחרונות, ובעיניי ראיתי את ההתמודדויות, את המאבקים, אבל יותר מכל – את האופן שבו הפרח הזה המשיך לפרוח ותמיד חתר למציאויות טובות יותר.

היום בחצי יובל, הפרח הזה מלבלב ביופי קסום, ממש בפתח לקראת הפריחה הגדולה, ממש בכיוון של הצמיחה שכה חיכית לה לעבר החלום שלך.
ועל כן אני מאחל לך חברתי היקרה שרק תמשיכי לפרוח ככה, ושהדרך שהתחלת ללכת בה – תוביל אותם למקום שאת רוצה, להגשמת החלום הכה יקר לך, וחשוב מכל – לעתיד המאושר שאת כבר טובלת את רגלייך בו. אני כה מצפה ליום בו תהיה לי הזכות לראות אותך בשיא פריחתך ומגשימה את חלומך.

זכיתי להכיר אותך ולקבל ממך כל כך הרבה תמיכה וביטחון, הפכת לחברת נפש ואחד האנשים היקרים לי, עומדת לצד שני עמודי התווך הגדולים בחיי, ואני מברך שזכיתי להכיר ולהתחבר עם אדם כה מיוחד, שבאמת מפיץ כל כך הרבה אור וחיוביות, ומלא בכל כך הרבה תכונות שאני כה מעריץ. אם בתמיכה האוהבת, אם בחום הרגשי שאני כה מייקר, אם בבדיחות שנונות שרק המוחות ההזויים שלנו מבינים, אם בסדרות, במשחקים ובתחומים המשותפים שכה כיף לדבר עליהם, וגם אם במשברים שעברנו ועוברים יחד זה לצד זו, בהם תמיד הושטנו יד האחד לשנייה, הזדהינו, הקשבנו ותמכנו ככל שיכולנו. אני מברך על כל הדברים שעשו את החברות הטהורה שלנו לדבר כל כך נפלא בחיי.

הרגשות שלך כל כך טהורים ושקופים, את מביעה תמיד את מה שאת מרגישה בכנות ולכן מאז ומתמיד כל כך נהניתי ושמחתי לראות אותך מאושרת באושר כה טהור. בין אם מהתרגשות על פרק חדש שייצא בסדרה אהובה, בין אם התלהבות על אירועים משמחים, ובין אם שוב הפנטזיות המקסימות שלך על העתיד שכבר הפסקתי להעיר עליהן חח… האושר שלך כל כך מדבק ותמיד מציף גם אותי באושר.
אז ביום ההולדת שלך, יום שכולו אושר בשבילך – איך אוכל שלא לאחל לך מכל לבי שהאושר שתרגישי היום מהאהבה של כל הסובבים אותך – יהיה האושר שתחווי כל חייך.

חיים שמלאים בהגשמת חלומות, בריאות, אושר ועושר, סיפוק עצמי והמון אנשים, תחביבים וגורמים שעושים לך רק טוב ומביאים לך רק אושר.

המון מזל טוב חברתי היקרה והאהובה. אאחל גם לעצמי שהקשר היקר מפז שיש לי איתך, ימשיך להתקיים גם לאורך שנים ושאזכה תמיד לגרום לך לאושר ושמחה כפי שאת גורמת לי.
אוהב אותך מכל לבי,
אלאור.


ואם כבר חברים יקרים, הברכה הבאה היא מחברתך היקרה והאהובה שעברה איתך כל כך הרבה יחד ומאחלת לך מכל הלב, הלא היא ליה (TsUNaMy WaVe)!

לילו, חברתי היקרה,
מזל טוב לך לעוד יום הולדת, ולעוד שנה שעברנו ביחד!
את לא צריכה אותי בשביל שאגיד לך כמה את בן אדם מדהים וכמה טוב את מביאה לחיים שלי מדי יום ביומו. ביום המשמח הזה שהוא כולו את, אני רוצה לאחל לך שתמשיכי להיות הבן אדם המקסים שאת, שכל השאיפות שלך שאת עובדת כל כך קשה בשבילן יתחילו להתגשם בקרוב, ושכל החברים הקרובים שלך יהיו עבורך מה שאת עבורי.
יש לי עוד הרבה מה להגיד אבל אשמור את זה למקום אישי יותר, ולרגע בו תהיי קצת יותר מפוקסת מאשר פוסט הפתעה (;
אוהבת אותך ♥️


הזכרתי כבר הפתעות ומתנות, נכון? אז הבאה בתור לברך היא היוזמת שכל זה היה כה חשוב לה – דבורה!

אני רוצה להודות לך על כל ההשקעה בפאסנאב, אני מאד נהנת לצפות בהוצאות שלך. קשה לפספס את זה שאת אוהבת את מה שאת עושה, ואת עושה זאת בצורה טובה. את משקיעה הרבה ושואפת כל הזמן לעשות הכל בצורה הכי טובה שאת יכולה, שהכל יצא מדויק ואיכותי. את לא רוצה להתפשר על האיכות, אכפת לך ואת נותנת את כול כולך בשביל זה. את מעוררת השראה בעיניי (:
אני מרגישה שבזכותך השתפרתי ולמדתי הרבה דברים, תודה על כך. את כל כך נחמדה ומצחיקה וכיף לי לדבר איתך, את שמחה כל פעם לעזור ולייעץ, אין עלייך!
לכבוד יום הולדתך, אני אאחל לך המון המון מזל טוב 3>
שתמשיכי לעסוק במה שאת אוהבת, ותמשיכי לעשות זאת בצורה מעולה כמו שאת יודעת לעשות. שתגשימי את החלומות שלך, וכל דבר שתרצי יסתדר על הצד הטוב ביותר.
אני מאחלת לך שתמשיכי להיות כזאת מהממת~
אני מאד מעריכה אותך ומאחלת לך את הטוב ביותר.
אוהבת המון, דבורה.


מה יום הולדת שווה בלי בני משפחה, נכון? הברכה הבאה היא לא פחות ולא יותר מאשר אחיך האהוב – טל! D:

ליאור אחותי היקרה
מזל טוב עד 120 שנה אין לתאר איזה אחות מדהימה יש לי אחת שאפשר לצחוק איתה וקצת להציק אחת שאפשר להתייעץ תצליחי בריקודים ובעבודה מה שתעשי ולא מאמין שגרמת לי לראות וואן פיס אין מצב שאני מדלג על פילריים שנמשיך לראות ביחד וואן פיס וסדרות בבוא היום אוהב אותך❤️
טל


הפסקת מימ:

מקווה שהמתנות שלך ייראו משכנעות יותר משערה של אול מייט 3:

אז אם כבר היינו באחים, שוב אדחוף את חוצפתי ואתן את הברכה הבאה מאת אחי שלי, נתנאל (Knightmare)~

ללילו היקרה, המון מזל טוב!
יצא לי להכיר אותך קצת דרך אחי, ואני מרגיש שזו באמת זכות להכיר אותך, את בחורה נפלאה, מקסימה, אכפתית ואנרגתית שתמיד נעים לדבר איתה 🙂
מאחל לך שפע של בריאות, אושר והצלחה בכל אשר תעשי, בלימודים, עבודה בריקוד ובכל אשר תחפצי בו
המון המון מזל טוב, מקווה שתהיני מהיום המיוחד שלך!
בברכה נתנאל!🎊🎉🎊


ובכן, חברים יקרים לא פחות לא שכחו וכתבו אף הם את ברכותיהם האישיות יותר ופחות אלייך, אבל מי צריך לשמור על אישיות כשאנחנו במעמד כזה? אוטושיגאמי ממשיך להיות חצוף ומביא ברכה אישית מהבחור היקר שיקוקו (Shaykoko)! D:

ללילו היקרה עד מאוד, עם כל מבצעי ימי ההולדת והוקרות התודה- עכשיו הגיע תורך להיות בצד המופתע (ואני בטוח שאת ממש מובכת וחסרת מילים, אבל לא נוראאאאאא)!
אני חושב שאת מקסימה, מעוררת השראה (תראי כמה אנשים סחפת אחרייך לעשייה טובה ומקצועית יותר בפאנסאב!! ובנוסף לדעתי בכלל לא מובן מאליו ללכת אחרי החלום ולפרוש באמצע התואר בשביל להגשים אותו.), חברה טובה, אחת שתמיד רואה את האחר ופשוט הכי תומכת שבעולם 3>
אני מאחל לך שתמיד תהיי מוקפת בחברים ומשפחה שעושים לך כיף וטוב על הלב, שתגשימי את החלום הגדול שלך ותופיעי ותרקדי על הבמות בקוריאה כמו שרק את יודעת (את באמת כשרונית בקטע אחר). תמשיכי תמיד לעשות רק טוב ולעסוק במה שאת אוהבת (אינשאללה גם יותר זמן לפרויקטים ושתשאירי לברוק חצץ אמןןןןןן).
וכמובן איך לא, בריאות בריאות בריאות, אושר ועושר ועד 120.
בפן היותר אישי אני מאוד מודה לך שאת תמיד היית ועדיין נמצאת ועוד תהיי אוזן קשבת ותומכת, זה לא מובן מאליו בכלל ואני ממש מעריך כל שיחה שלנו וכל טיפ והערה שאת נותנת לי 3>
קיצור מה אני חופר? אגיע לעיקר- מזל טובבבבבבבבבב קולולולולולו
שי.


החבר היקר הבא הוא הבחור המקסים שיחדיו עבדתם על כולם בפרויקט השאמאן קינג באחד באפריל האחרון, עם המון מילים חמות ושוב אישיות – הברכה של נועם (DarkFlameMaster)!

קימברלילו~
הקשב המפקדת! מבקש רשות לאחל לך ברכה לכבוד יום ההולדת!
מצחיק אותי לראות איפה התחלנו את הדרך שלנו ואיפה אנחנו עכשיו, אבל אחרי כמעט 5 שנים של היכרות (פאקינג הל, לילו, 5. שנים.) אני לא יכול שלא להגיד תודה לעולם שהכרתי אותך.
אני אפילו לא יודע איך להתחיל לתאר את התופעה הזאת שנקראית לילו. שנתחיל בזה שאת פאקינג מוכשרת בטירוף? לא משנה מה זורקים לכיוון שלך, את קולעת בול. שירה, מכות, ריקודים, תרגום של סדרות גרועות וכאלה שלא גרועות, דיבור ב-4 שפות – את הכול את צולחת בכישרון מטורף! כל פעם שאני רואה אותך רוקדת או שולפת תרגום לאיזו מילה הזויה ביפנית אני בשוק מחדש.
ומעבר להר הכישרון הזה נמצאת אחת הבחורות הכי מקסימות שיצא לי להכיר בחיים. בחורה שאפשר לדבר איתה על הכול, שתיתן כתף תומכת כשצריך, ואת הכאפה כשצריך. שתחבק אותך ותנער אותך ותדאג שתעמוד על הרגליים ותיכנס בכל אתגר וגם באחותו. בחיים לא שוכח לך איך לקחת בחור רוטט שבקושי מצליח לדבב מול מיקרופון ונתת לו את כל הביטחון בעולם לצלוח את הקורס ואפילו להקליט קטע בפאקינג נטפליקס!
תמשיכי להיות הבחורה המדהימה שאת, תמשיכי להאיר את העולם עם החיוך שלך והכישרון שלך, ומאחל לנו עוד שנים רבות של עבודה ביחד, ושנים רבות יותר של חברות!
עכשיו הקשב המפקדת, אני יכול לקבל הארכה?


הברכה הבאה מחברנו הוותיק שעזר כל כך הרבה מאחורי הקלעים בפרויקטים שונים, וסבל איתנו לא מעט את הגרבובנות של ספין, הלוא הוא שלמה (cN3rD)!

אני לא הכי טוב בברכות ,אז נעשה את זה קצר.
לילו, שיהיה שהמון מזל טוב, הצלחה והרבה אושר בכל מה שתעשי. שתמשיכי לעסוק במה שאת אוהבת ולעשות אותו במקצועיות האופיינית לך, בין אם זה הפנסוב או כל דבר אחר.
שתצליחי להתגבר על כך המכשולים שעומדים מולך בדרכך הייחודית. מאחל לך שתמשיכי להיות מדהימה בדרכך שלך ולעוד שנים רבות של ידידות.


הפסקת מימ:

אל תהיו כמו הדמות הזאת. אם לא בירכתם עדיין, ברכו לפני שיהיה מאוחר מדי 3:

טוב, דיברתי מקודם על היוזמה של דבורה, נכון? אז הבחורה החמודה הזאת ארגנה לך צי של מברכים ליום ההולדת. תסלחו לי שהפעם לא אעשה הקדמות מיוחדות לכל אחד, את רובכם אני פשוט לא מכיר ;-;
אבל היי, אני בטוח שכל אחד ואחת מכם נתנו את לבם בברכה עבור ילדת יום ההולדת, אז לילו, אני רוצה לשמוע שבכית מהתרגשות! ^~^

ברכה מאת sasuke:

ללילו היקרה מה קורה וואו זה היום הולדת שלך זה מדהים אני זכיתי להכיר אותך כלפני חודשיים בערך או יותר שזה לא הרבה זמן אבל מהשיחות שלי איתך אני יכול לומר לך שאת בן אדם מדהים ונפלא ואת כזאת יפה מבפנים שאני בטוח שאת יפה מבחוץ באותה המידה את מתרגמת נפלאה לצערי למרות שאני רוצה לעבוד איתך אני לא מדבר יפנית שזה חבל חחח
יום הולדת שמח ולעוד הרבה שנים של עבודה נפלאה ושל תרגום מדהים ממני סשה או כפי שאת מכירה אותי sasuke ❤️ ❤️

ברכה מאת ג'ינג'ר:

ללילו היקרה,
אני לא צפיתי ביותר מדי פרוייקטים שלך, כן צפיתי בבליארד המוות ובכמה פרקים של פנדורה הארטס(עד שהדרפתי אחרי שגיליתי שהאנימה לא עושה חסד עם המנגה) אבל אני יכולה להגיד לך שאת עושה עבודת קודש ואני מאחלת לך שתמשיכי לתרגם אנימות בתרגום המופתי שלך פלוס אולטרה!

ברכה מאת AvivVa:

לילו.. יצא לי להכיר אותך מעט, מתוך מטרה משותפת שהייתה לנו ובזמן הזה גיליתי כמה בן אדם מקסים את, יכולות הפיקוד/תפקוד שלך מיוחדות ביותר לצד עדינות והשראת אוירה טובה ומיוחדת. צוות הפנסאב שלך, ובמיוחד הצופים לא יכלו לבקש מתנה טובה מזו ומקור השראה גדול יותר. הפרוייקט הזה להוכיר טובה הוא בהחלט דבר מעורר השראה איך שכולם נתנו בכזו שמחה ואהבה במהירות מדהימה, כיאה לפאנסאב מהשורה הראשונה!
התרומה הייחודית שלך לקהילת הפאנסאב היא מדהימה ויחודית ואני בטוח שגם בשאר התחומים את עשירה ומעשירה את כולם סביבך, והגיע הזמן לקבל הכרה קטנה על התרומה שאת נותנת בכזו אהבה. אני מאחל לך הרבה שנים מעניינות ושמחות, הצלחה בכל תחום שרק תפני אליו, בגלל שנראה שאת אוהבת להיות פעילה אני מאחל לך שיגרה סופר עמוסה- שיגרת חיים שתאהבי כל כך שבלילה תתרגשי כבר לקום מהמיטה למחר בבוקר, ככה שלא ישעמם לבחורה מלאת חיים שכמותך! (אבל גם שיהיה לך פינה מתוקה של פנאן מידי פעם, שלא נשכח מהכיף של לנוח מידי פעם) מגיע לך לילו מתנה כזו ומגיע גם הרבה יותר, זאת מתנה סימבולית שבאה מלב ענק שמאחורי הנותנים שהשקיעו הרבה מחשבה מעבר לכסף שאספו, אז אני מקווה שאהבת אותה והתרגשת ממנה. אולי את מבינה עכשיו למה הייתי כל כך מעצבן בשבועות האחרונים בשאלות מפגרות חח
בשמחה שאני חלק מקבוצה מדהימה, אביב

ברכה מאת Omegamon X:

לילו היקרה כל הכבוד על התרגום וההשקעה שלך ואשמח לראות פרוייקטים שתרגמת בעתיד את חברה טובה ואדם מדהים מזל טוב ליום הולדתך ושכל משאלותייך יתגשמו לטובה ושהפנסאב שלך ימשיך עד מאה עשרים ממני Omegamon X

ברכה מאת כואב לי הראש (מבטיח לכם, זה הכינוי בדיסקורד >< ):

לילו, תודה רבה וכל הכבוד על התרגום שאת נותנת לגמרי בחינם, בשביל שנוכל להנות מהתרגום הכי טוב בישראל. לא יצא לי לדבר איתך כמעט, אבל ממה שכן יצא לי לדבר איתך, הבנתי שאת פשוט בחורה מדהימה. אני מאחל לך עוד הרבה מאוד שנים של שמחה ואושר. אני באמת שמח שאת חלק מהקהילה המדהימה הזאת, ושתמשכי להיות בה עוד הרבה מאוד שנים.
-עומרי

ברכה מאת Bugo:

קודם כל, אני שמח לקחת חלק בכתיבת הברכות!
אני רואה איך את נותנת מעצמך המון לקהילת האוטאקואים ומרגש אותי לראות שהקהילה מעריכה את העבודה הקשה שלך! תראי את כמות האנשים שכותבים לך ברכות אישיות וזה אומר איזה בן אדם את שנגעת ככה בכולם, אפילו אנשים שאת לא מכירה מקרוב את לא מוותרת לעולם ומשקיעה במה שאפשר, אני זוכר שלפני כמה שנים עבדנו ביחד על המנגה של אאו נו ודיברנו על כמה פרויקטים את לוקחת על עצמך וזה מאוד הרשים אותי..
עכשיו את יודעת לשלב בין כל הבלגן שיקול דעת מה יותר מדי מעמיס ומה ריאלי להכניס לרשימת משימות שלך וזה מראה שגם התפתחת בפני עצמך… פעם נוספת הרשמת אותי ☺
אז לילו החמודה והמדהימה, תמשיכי בדרך שהיית בה עד עכשיו, את עושה עבודה מעולה!

ברכה מאת YoNiAmEdi:

לילו המדהימה, מזל טוב ליום הולדתך אושר, עושר, בריאות וכל שאר הדברים שמאחלים בימי הולדת
את פאנסאברית מדהימה ואדם מדהים אפילו יותר, התקופה הקצרה שהייתי חלק מהקבוצה שלך הייתה נפלאה, ואני מרגיש שבזכותה השתפרתי מאוד כפאנסאבר, וגם בתקופה שאחריה, שגרמה לי להפוך לפאנסאבר שאני היום, את עזרת לי מאוד להתקדם כפאנסאבר, ועל זה אני רוצה להודות לך אז שתהני מיום ההולדת שלך כמה שתוכלי, ואני רק יכול לומר מזל טוב לילו
באהבה, יוני~

ברכה מאת Holden:

ראשית כל, אומר לך מזל טוב לרגל יום הולדתך.
אני יודע שאת לא ממש מכירה אותי אך אני בכל זאת רוצה לכתוב לך משהו בין כל הברכות שכאן, ואני רוצה לציין בפנייך שאני מוקיר את כל אשר עשית עד כה למען הקהילה. עוד כשהייתי בן 14 צפיתי באחת האנימות שתרגמת הלא היא "מגרש השדים הכחול", שדרך אגב ממש נהנתי מהצפייה בה, וזה ממש מרשים לראות שאת עוד ממשיכה במלאכה של התרגום. ולכן אני מודה לך מקרב לב.
אז אני מאחל לך שתמשיכי להנות מכך ובאופן כללי שיהיו לך חיים נהדרים.
ממני בחור זר העונה לשם הולדן

ברכה מאת 𝓜𝓮𝓻𝓬𝓾𝓻𝔂:

טובבבבבבבב, ללילו. ראשית, אשמח לאחל לך מזל טוב. הצלחה, בריאות אושר וכושר. שנית, תודה על ההשקעה והמאמצים בכל נושא הפאנסאב ומעבר לו. על המדריכים והמענה.
בנוסף, אשמח לומר תודה על העצות בנוגע לגנשין.
אני בטוח שאת מודל לחיקוי עבור המון פאנסאבים. כמוני ואחרים. אז…. שכל מה שתרצי יתגשם ותהני ביום ההולדת שלך. מזל טוב

ברכה מאת Yoav:

ללילו המקסימה.
לפני כשנה פניתי אלייך בבקשה להצטרף לפרדייס, כשלא ידעתי עוד דבר על פאנסאב ואמרת לי שבלי ידע ביפנית לא אוכל להיות מתרגם אצלך, לכן בלעדייך לא הייתי נחשף לשפה המדהימה הזו ויש מצב שגם לא הייתי נכנס בכלל לתחום הפאנסאב.
בזכות זה, אני יכול לומר בביטחון ששינית את חיי ^^.
אני מודה לך גם על העצות, העזרה והתמיכה לכל אורך הדרך ומקווה שבהמשך יצא לנו גם לעבוד יחד P:
בכל מקרה, מזל טוב, שכל חלומותיך יתגשמו ושתמשיכי להיות כמו שאת, נחמדה, מצחיקה, מוכשרת ופאנסאברית מדהימה!
ממני, יואב


הפסקת פרסומות! D:

צפו ב-hiiamdaisy. במיוחד אם שיחקתם פרסונה 4 אי פעם 3:

ברכה מאת דנן danan:

מזל טוב לילו! אני רוצה להודות לך על העבודה שאת עושה בשביל הפאנסאב הישראלי בים אם זה בשרת הפאנסאב הישראלי, בסאב שלך או בקאט.
מאחל לך להמשיך לתרגם עם הנאה ובכללי להינות בחיים!

ברכה מאת KNIGHTAX:

אהלן נייט כאן.
אללה לילו מזל טוב!!!!!!!
מאחל לך ברכה בכל מעשה ידיך!
עזרת והשקעת המון בקהילת הפאנסאב הישראלית ולא חסכת מאמצים!
וכמובן, עזרת לי המון בתהליך התפתחותי כפאנסאבר. אז מזל טוב ליום הולדת שלך, ממני ומאמפייר סאב D:
יום הולדת שמח!!!!!

ברכה מאת αdir:

מזל טוב לילו! רציתי להגיד המון תודה על כל היוזמה וההשקעה שלך באתר ובנו הצופים, מקווה שיהיה לך המון טוב בהמשך!

ברכה מאת Nir:

מזל טוב ליום הולדתך שיהיה לך אושר,עושר,בריאות פרנסה ותודה רבה על התרגום המהיר שבה ביחד עם איכות טובה


ברכה מאת yovel [מתנצל, לא מצאתי תמונת פרופיל]:

יאאא לילו מה נשמע ^^ רציתי להגיד לך תודה תודה על העשייה שלך בתחום הפאנסאב ואני סומך ובטוח שגם הצופים/הצופות
הפאנסאברים/הפאנסאבריות (והקוראים/והקוראות הרי היית גם עורכת לשונית במנגה שלף בעבר) מוקרים/מוקירות לך תודה על ההוצאות האיכותיות על חוות הדעת המקצועית והעצות שלך בפאנסאב ישראל וכמובן המדריך שלך שמלווה רבים מאיתנו אז באמת עשייה מבורכת/מוערכת ומזל טוב עד מאה ועשרים!!! ונראה לי הדבר הכי נכון מצידי לאחל לך זה שלא תאבדי את ההנאה מהתחום הזה ותמשיכי להנות גם מהצד שצופה (וקורא!) וגם מהצד שיוצר בהערכה גדולה יוֹבל ⁦(ノ◕ヮ◕)ノ*.✧

ברכה מאת Arilbot:

לילו, מזל טוב ליומולדת… כלשהו!
אני מקווה שתהיה לך שנה ממש טובה מלאה בפאנסאב ובמה שאת אוהבת לעשות, ההשקעה שלך בפאנסאב מטורפת ואני שמח להיות חלק מהשרת שלך ומשרת הפאנסאברים שפתחת, אחרי כמעט שנה שאני בפאנסאב ובכמה חודשים שאני מכיר אותך הצלחת לאורר בי הרבה מאוד השראה!
אז בקיצור, מזל טוב! ❤️

ברכה מאת guts:

לילו מזל טוב!
אומנם אנחנו קצת יותר משנה אבל זה יותר ממספיק כדי להבין שאת אדם רציני ואת לוקחת כל משימה במלוא הרצינות גם אם היא המשימה הכי מבאסת שיש (למשל נברלנד) ואת לא תתפשרי על כלום עד שתרגישי שזה הכי טוב שאת יכולה לעשות אז אני מאחל לך שתמשיכי כך ובקצב שלך כי מה שהכי חשוב זה ההרגשה שלך הצופים המפרגנים זה רק בונוס

ברכה מאת mayaitz:

מזל טוב לילו <:
אני לא מכירה אותך אישית ולא יצא לי לדבר איתך, אבל כן שמעתי עלייך וראיתי הודעות שלך בשרתים וכד'. אני יכולה לומר לך שאני מרגישה שאת כ"כ מקסימה, חכמה, מוכשרת ברמות ומלאה בערכים, גם בלי שאני מכירה אותך באופן אישי.
אני שואפת להיות כמוך ואשמח להכיר אותך בצורה אישית, מאחלת לך יום הולדת שמח ומהנה, ורוצה להודות לך על העבודה הקשה שאת עושה, אני מאד מעריכה זאת (:

ברכה מאת Kfir:

לילו היקרה, אומנם אני לא מכיר אותך הרבה, אך אני עדיין מרגיש את הצורך להגיד מזל טוב על יום הולדתך. אז… מזל טוב, לילו, תודה על השקעתך בפאנסאב, זה מעל ומעבר, ואני מאחל לך עוד שנים רבות בפאנסאב.
אז בקיצור, מקווה שיהיה לך יום הולדת שמח (:

ברכה מאת Azizi:

לילו- מזל טוב ליום הולדתך, אני מאחל רק אושר גם עושר ושמחה, בריאות והצלחה, תצליחי בחיים תתפרנסי ורק תהני (:


ובכן, הגענו לתום המברכים (תום עדיין יכול לברך, זה לא סותר), וכל שנותר לי הוא לתת את הבמה לכל החברים שלא יצא לי ליצור איתם קשר ולהכניס את הברכות שלהם לפה – אזור התגובות מחכה לכם, לילו מחכה לכם, אז תנו לה בהמון מזל טוב ושמחו אותה ביום המיוחד שלה! ^^

טוב, נותר לי עוד משהו חוץ מזה, והוא לנסוע בהמשך היום אליה להביא לה את המתנות מאת כמה מהמברכים פה. אם היא והם יהיו מוכנים, אפרסם מאוחר יותר מה היא קיבלה, אבל בינתיים לא נהרוס את ההפתעה 3:

המון מזל טוב לילו היקרה, דבר אחד אני רוצה להזכיר לך באופן אישי…
זו המסיבה שלך ואת תבכי אם תרצי, אז…

יום הולדת שמח לילו!!

6 תגובות ל“[הכרזת פרויקט] – יום הולדת שמח לאחת והיחידה, לילו!!~

 1. ad¡r 17/04/2021 / 12:00

  המון מזל טוב לילו3>

 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה) 17/04/2021 / 14:38

  הלוואי והיו לי חברים כמו שלך,
  יום הולדת שמח לילו ❤❤❤❤❤💖💖💖🎉🎉🎉🎉🎉🎉

 3. kaz 17/04/2021 / 15:20

  מזל טוב לילו!
  מאז שנכנסתי לתחופ הפאנסאב לפני 3 שנים, תמיד היית מקור השראה ומודל לחיקוי בשבילי, לא יצא לנו יותר מידי להכיר באופן אישי, זו רק דוגמא, על כמה אנשים את משפיעה בלי להכיר אותם אישית בכלל, את מדהימה ומוכשרת, את תצליחי בכל מה שתרצי לעשות, מאחל לך בריאות, אושר ושמחה.
  עד 120, גל (kaz)

 4. אביחי ירחמיאל 17/04/2021 / 21:23

  לא קראתי את הכל כי כאילו באמת מישהו כאן קרא את הכל אבל הכל
  סליחה על החוצפה אבל לילו המון מזל טוב
  יצא לי להכיר אותך מהטלפון בגלל הוויכוחים על ארץ לעולם לא ובאמת את אחת שלנצח היה קשה
  אז אני מברך אותך שלא תצטרכי להוציא עוד פרויקטים כאלה מעצבנים
  ויאללה למשאלת יום הולדת
  היום זה יום הולדתך אז בבקשה תשלחי ברכה לכל האתר
  תודה רבה עשית לי את היום
  (כי אני מתפקע מצחוק על מה שכתבתי)
  さよなら

  • אביחי ירחמיאל 23/04/2021 / 01:47

   מי שעשה לייק גבר
   ואם זה אשה אז את שולטת

   • אביחי ירחמיאל 25/04/2021 / 02:53

    בלי מגזעונות אני לא גזען
    בקיצור תודה על הלייק מעריך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *