יום הולדת 9 לקבוצה!

Picture 77_1

אכן כן, לא שמעתם ממני הרבה זמן.
אבל זה יום הולדת!! אז איך לא אחזור לזרוק לכם איזו עצם?!
(טכנית זה היה אתמול, אבל לא היה לי זמן לפרסם)

leeloo אז וודאי הבנתם כבר מהתמונות, אבל אני כאן להביא לכם שני דברים:
אחד סטנדרטי, פרק חדש של ריבורן! והשני הוא פרק Stand-Alone שעמלתי עליו יחד עם ידידי היקר וחבר הקבוצה אוטושיגמי, Death Billiards!
פרק מהמם תרתי משמע, עם קונספט מגניב, אנימציה מרהיבה ומסר חזק.

טוב, אז… 9 שנים. זה מרחק שנה אחת בדיוק מעשור שאני בפאנסאב. קשה מאוד לתפוס את זה, בכנות. אם הרבה קורה בשנה אחת, אז מה קורה ב-9?!
לצערי בשנה זו לא יצא לי להתקדם כמעט בכלל עם הפרויקטים הישנים ואהובים שלי, ריבורן ובוקו נו הירו, אבל כן היה לנו את הפרויקט המטורף בתחילת השנה – ארץ לעולם לא המובטחת, היה לנו את הסרט של אקדמיית הגיבורים שלי עליו אוטושיגמי ואני עשינו לילה לבן מהנה במיוחד, ובדיחת אחד באפריל הכי מוצלחת בתולדות בדיחות האחד באפריל (בתחום הפאנסאב, אבל עדיין).

אז למרות שלא עשיתי פאנסאב כמו שתכננתי וקיוויתי, זו עדיין הייתה שנה די מוצלחת בעיניי. וכפי שאמרתי אולי כבר מאות פעמים ב-9 השנים הללו: אני כל כך אוהבת פאנסאב. גם אם אני לא נוגעת בזה כמה חודשים cause life comes first, אני תמיד אחזור לזה. אני תמיד נהנית לחזור לזה. אני נהנית מתהליך העבודה ואני נהנית לראות תוצר סופי מוגמר ואיכותי שאני יכולה לצפות בו בעצמי בתענוג רב. 9 שנים עברו, ואני מאחלת לי עוד לפחות 9 שנים נוספות בתחום (ויותר).

תודה לכל הצופים הוותיקים (והסבלנים מאוד) שנשארו איתי שנים רבות, ותודה גם לצופים החדשים, ובעצם לכל אחד שבא וצפה בפרקים שתרגמתי והעריך את העבודה שנעשתה עליהם ^^
גם אם אני עושה פאנסאב בשביל עצמי קודם כל ורק אחר כך בשבילכם, התגובות שלכם ממלאות אותי ומשמחות אותי, וזה מחזק. וזה מגביר מוטיבציה. וזה מלא דברים טובים.

מי ייתן ועד יום הולדת העשור שלנו אספיק לממש כמה שיותר מהתוכניות שלי ^^

עד הפעם הבאה!
לילו


Joker

אז היי, אוטושיגאמי כאן, ואם להיות כנה, אני מרגיש קצת לא במקום לומר משהו בתור חבר פחות משנה בקבוצה בעלת רזומה של 9 שנים חח… אבל לילו תרביץ לי על עצם התחושה, אז אשא את הכבוד בכל אופן ^^

אז נכון, הקבוצה הזאת נקראת 'פראדייס סאבס', שאישית אני רואה אותו כמעין 'פראדייס' שבו הכל נעשה בנעימות ובתנאים חיוביים. לוקח זמן? לא נורא. מוציאים כמו משוגעים את יאקוסוקו? נהדר. לא עושים כלום חודשיים? אחלה. עושים לילה לבן על סרט של בוקוהירו? פנטסטי.
העיקר – שנהנים ממה שעושים כשעושים. ואת זה אני כל כך אוהב בתור חבר בפראדייס (:

וגם בעבודה עצמה, אני ולילו עובדים פשוט נהדר ביחד. למדתי ממנה הרבה, ואני מאמין שגם היא לומדת מהמעט שיש לי להציע חח… וסך הכל פשוט כיף לעבוד יחד בהזדמנויות שיוצא לנו, וכיף כל כך להוציא תוצר מוגמר שאנחנו יודעים שהשקענו בו את הצורה ופשוט 'יותר טוב מזה – אין.' זה פשוט כל כך מספק.

וליום הולדת 9 אני מאחל שלשנה הבאה – לא שנוציא הרבה יותר פרויקטים (אם כי זה יהיה נחמד), אלא שנעבוד על מה שנעבוד באותה הנאה שעבדנו על הפרויקטים השנה ואפילו יותר!
כשהזדמנויות פז כאלו יגיעו, לילו יודעת איפה למצוא אותי, ואני מאמין שהיא תגרור אותי לפראדייס הזה (;

עד להוצאה הבאה,
אוטושיגאמי~


ועכשיו כשסיימנו עם הברכות, הנה לכם כמה עדכונים:
אקדמיית הגיבורים שלי – נמצאה גרסת בלוריי שבעצם הורידה את טייפ השמות. כן כן, שמעתם נכון, אין יותר טייפ שמות בהוצאה הזו! אם כך, התחלתי לעשות "רימייק" מההתחלה ואני ממשיכה עם זה הלאה. אבל אם זה מפחיד אתכם, זה לא בדיוק מה שמעכב את הסדרה מלהמשיך לצאת חחח אני מזכירה שאני סטודנטית שגם עובדת. בקיצור אני עושה מלא דברים תוך כדי ולצערי ישנם לפעמים שבועות ארוכים בהם לא יוצא לי כלל לגעת בפאנסאב 🙁
כולי תקווה שאצליח להמשיך להריץ את זה בקרוב ולחזור לשחרר. מה שבטוח: יש התקדמות רבה מאחורי הקלעים. לכן ברגע שאני חוזרת עם בוקו נו הירו, הקצב יהיה שבועי קבוע עד סוף העונה.
וכן, אני מאוד הולכת לתרגם את הסרט השני ברגע שהוא יצא לבלוריי. הוא נראה משגע לפי הטריילרים ועד כמה שידוע לי הוא יצא בקיץ – ככה שבדיוק יהיה לי זמן לעבוד עליו שם 😉

ריבורן – כפי שאתם רואים לפי הפרק של היום, הפרויקט ממשיך, אך לאט. כולי תקווה שאצליח לחזור לקצב נורמלי כמה שיותר בקרוב, אבל אני לא יודעת מתי זה יהיה. זה לא יהיה עוד פרק בשנה, אז אל תדאגו לגבי זה. ואמנם כנראה כל מי שקורא את הפסקה הזאת כבר יודע את זה, אבל אני גם לא מתכננת לפרוש עד שאסיים את כל 203 הפרקים 😉
(כן. אנשים עדיין שואלים אותי אם פרשתי אחרי שיש לי 8 שנים עם הפרויקט הזה, אבל מי טורח לבדוק בכלל את הנתון הזה?)

בכל אופן, להלן הקישורים של הפרקים של היום!

ביליארד המוות
צפייה ישירה | Torrent | Mega

המורה הפרטי המתנקש, ריבורן פרק 77
צפייה ישירה | Torrent | Mega

לעוד שנה מוצלחת בתור קבוצת פאנסאב מסורה,
צוות Paradise Subs

22 תגובות ל“יום הולדת 9 לקבוצה!

 1. moshe 27/12/2019 / 17:33

  תודה רבה
  מעריכים את ההשקעה
  יום הולדת שמח לקבוצה שלך!!
  תודה רבה שאת לא מוותרת על ריבורן!

  • אריאלה 17/01/2020 / 02:23

   אני רוצה להצטרף אליך לפאנסאב שלחתי לך הודעה באימייל אבל אף אחד לא עונה לי, הידע שלי הוא אנגלית ותזמון, אני רוצה לעבוד על ריבורן

   • leeloo 18/01/2020 / 18:32

    היי, קצת סבלנות, שלחת את המייל לפני פחות מ-24 שעות. אני תמיד עונה לבקשות הצטרפות. בכל אופן שלחתי לך תגובה.

 2. alexgreyjoy11 27/12/2019 / 21:55

  יום הולדת שמח! לילו, את הקבוצה שלך מצאתי אי שם בימים שבהם עוד הייתי תלמיד יסודי ונחשפתי לראשונה למגרש השדים הכחול. אני אסיר תודה על ההשקעה שלך בסדרה שפשוט התאהבתי בקונספט ובדמויות שלה 🙂 אני מקווה לעוד שנים רבות של פעילות, ואני מאוד מקווה שעובר עלייך ועל אוטושיגאמי סופ"ש כיפי! אני מצפה בקוצר רוח להוצאה שלכם של בוקו נו הירו!

  • leeloo 28/12/2019 / 11:41

   תמיד מהמם אותי וכיף לראות תגובות כאלה! קודם כל – שמחה שעזרתי למישהו להתאהב במגרש השדים הכחול <3 ושנית, תודה רבה ^^

 3. יעקוב 27/12/2019 / 22:21

  תודה

  • leeloo 28/12/2019 / 11:46

   תודה ♥♥♥
   /מסמיקה כי המלכה החמיאה לי

 4. the marmitas 28/12/2019 / 09:20

  מזל טוב!!!!

 5. BigDog 29/12/2019 / 01:38

  מזל טוב!!!
  מקווה שתמשיכי סוף סוף עם ריבורן.
  רק שאלה קטנה ובבקשה אל תתעצבני עליי.
  את כתבת בעצמך שאת סטודנטית ואין לך מלא זמן.
  אז ממילא מה העניין לתרגם את בוקו נו הירו?
  הרי ממילא יש את האתר הזה בוקו נו ישראל, אמנם הרמה שלהם לא בשמיים, אבל את לא חושבת שכדאי לך להשקיע את הזמן שלך במשהו אחר.
  עוד פעם בבקשה אל תתעצבני ותגידי שכל אחת יכולה לתרגם מה שהיא רוצה, כי אני מסכימה עם זה, אבל בשבילך לא סתם חבל על הזמן היקר?
  בכל מקרה, מזל טוב!!!
  שתמשיכי להישאר הפאנסאב הטוב בישראל!

  • leeloo 29/12/2019 / 11:34

   אבל ענית לעצמך: "כל אחד יכול לתרגם מה שהוא רוצה", אז אם אני *רוצה* לעשות את זה, למה להחליט ש"חבל על הזמן שלי", אם כך אני רוצה לנצל אותו? זו לא סתם עוד סדרה בשבילי, כמו כל דבר אחר שבחרתי לתרגם עד היום.

   ורק אומרת שהתרגום שיש לכל העונות של בוקו נו הירו פשוט מזעזע, לא סתם "לא בשמיים". אז זה עוד יותר לא "בזבוז זמן" מבחינתי.

   כמובן לא התעצבנתי, רק הבהרתי את עצמי ^^
   תודה רבה <3

 6. שרון 25/01/2020 / 06:50

  האם גם תעבדי על העונה הרביעית של מיי הירו אחרי שתסיימי את השלישית?

  • leeloo 26/01/2020 / 16:16

   היי, אחרי שאסיים עם העונה השלישית של בוקוהירו כנראה שאלך לעבוד על הראשונה והשניה, ורק אז אעבור לרביעית

 7. NARUTO_KUN 29/01/2020 / 18:19

  תודה רבה
  ^_^

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *